Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen érzés ha hiányzi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen érzés ha hiányzik akit szerettek?

Figyelt kérdés
Nekem olyan szürke az élet.. és fáj a mellkasom/szívem táján. Valamint még nem bírok társaságban lenni és sírni tudnék :D 13/f

2016. jún. 3. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Üress... Olyan semmilyen.
2016. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem érzem rosszul magam. Nem azt mondom, hogy jó hogy nincs itt, de nem vagyok lehangolt meg semmi ilyesmi. Persze amikor ott vagyunk az jobb érzés, de nem érzek semmi hiányt amikor nem is:D
2016. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz:( Semmit sem tudok csinálni, nincs kedvem semmihez sem...:( És unatkozok is.

16/L

2016. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szívem táján különös érzés kerülget... sírhatnékom van és a gondolataim körüle forognak... a szívem hevesen ver.És semmi másra nem tudok gondolni, elvonja a figyelmem és ő jár az eszemben.

Nélküle olyan üres minden. szomorú vagyok, és senkivel sincs kedvem beszélgetni. ez egy ilyen dolog..

2016. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezem magamtól hogy hol lehet,hogy mit csinálhat,hogy jól van e.Teljesen eluralkodik rajtam az a temetéseken fel fel bukkanó nyomasztó hangulat hogy csak újra látni akarom.Rosszul érzem magam nem akarok senki közelében lenni általában ilyenkor ha idejön hozzám valaki akkor csúnyán lerázom.Azon jár az agyam hogy ez ennél rosszabb nem lehet pedig amúgy azon kívül hogy szimplán nem látom és nem tudom hol van nincs semmi ami történne.Rosszul érzem magam..nagyon rosszul és végül mindig az jut eszembe hogy nem érdekel csak ő jól érezze magát hogy sose érezzen semmi rosszat.Mikor meglátom görcsberándul a gyomrom.Rögtön mosolygok csak tudnám miért.. azthiszem mert látom hogy jól érzi magát és jól van.


Aztán általában végig gondolom azt hogy mit csináltam eddig.Lássuk csak.. 2 emberrel beszéltem úgy ahogy amúgy soha nem beszélnék velük mert a barátaim és csúnyán leráztam őket pedig csak nem akartam hogy így lássanak és kedvem sem volt beszélgetni.Inkább maradtam ebben az idióta gondolatmenetben amivel nem értem el semmit csak hogy pár percig a világ legnyomorultabb emberének érezhettem magam.

Javarészt ennek az egésznek a végén arra lyukadok ki hogy egy bal**** szerencsétlen életképtelen lúzer vagyok.Mert nem csak hogy nem ismer az aki miatt jobban aggódok mint bármi miatt jelen pillanatban de nem is érdeklenm és nem is fogom.


Köszi hogy végig olvastad.Ezek után általában röhögök magamon javaslom te is tedd ezt..röhögj rajtam mert ez a leginkább a "vicc" kategóriába sorolható.Tudod mikor valaki már olyan szerencsétlen hogy az vicces.Ne úgy értsd a viccet hogy hazudtam mert nem hazudtam sőt még jól is esett leírni.Mert ezt soha egyik barátomnak aki ismer.. soha egyiknek sem írnám le mert nem akarom egyiket sem ezzel traktálni.Biztos meg van a maguk baja.Meg amúgy is utálom magam gyengének mutatni pedig az vagyok.Talán gyengébb mint egy nyúl.

2016. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú vagyok tőle, semmi életkedvem nincs, semmi sem érdekel.

14/f

2016. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem srácok.. Aki nagyon rosszul érzi magát a srác/csaj hiánya miatt, az valszeg nagyon nem értékeli magát. Én is odavagyok egy lányért, ahogy meglátom egy hatalmasat dobban a szívem, és az az izgulás állapota lép fel egy pár másodpercre, meg nagyon jó érzés, de nem érzem egy senkinek magam attól, hogy nem látom. Még ha gondolok is rá, mert szoktam, csak még jobban érzem magam.:D
2016. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
persze értem, én is így vagyok de jelenleg haragszik rám.. és másfél napig nagyon fájt
2016. jún. 3. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!