Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig betegesen féltékenykedő Nőket fogok ki, amikor belőlem teljesen hiányzik ez az érzés? Miért akar valaki olyan emberrel együtt lenni, akiről tudja, hogy egészen máshogy viszonyul ehhez a kérdéshez?

Figyelt kérdés
Egészen elképesztőnek tartom, hogy folyamatosan olyan partnereim vannak, akik betegesen féltékenyek rám. Nem tudom, hogy ezt a viselkedést mi hozza ki belőlük, de egy idő után mindig menekülök a kapcsolatokból. Számomra ez teljesen ismeretlen érzés, nem tudom megérteni, hogy miért próbál valaki ellenőrzést gyakorolni valaki felett, amikor az önszántából van vele. Én mindig azt az elvet vallottam, hogy ha valaki megígér valamit azt tartsa be, de hogy közben mit csinál az csak rajta múlik. Csaltak már meg nem egyszer, de tudomásul vettem és léptem tovább, semmi értelme balhézni,mert csak felidegesítem magam. Van olyan Nő egyáltalán, aki hozzám hasonlóan gondolkodik?

2016. febr. 19. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, én ilyen vagyok és találtam is olyat, aki ezt értékelni tudja.

Engem is megtalált jópár féltékeny hülye, de az ilyesmi, úgy tapasztaltam, hogy már az ismerkedés elején lesír az emberről így hamar le tudtam építeni őket.

2016. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon gyorsan kiderül...

Éppen ezért nem értem, miért mennek bele olyan kapcsolatba, ahol tudják nem lesznek kiegyensúlyozottak, nem magukat fogják adni.

2016. febr. 19. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
A féltékenység nem csak úgy jön,egyik pillanatról a másikra. Biztos adsz rá okot,megbízhatatlan vagy.Ezen gondolkozz el egy kicsit!
2016. febr. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igy van, a feltekenyseg ugy mint a bizalom is ket emberen mulik. Sosem tartottam magam feltekenynek amig meg nem tapasztaltam a mostani parommal. A termeszete nyitott es ismerkedos, eszre se veszi es mar flortol, van hogy hanukazik nem nagy dolgokban de hat ilyenkor az ember elgondolkozik.. Plusz szokott viccelodni is a feltekenyseg, bizalmammal kapcsolatban amit jol kezelek de sokszor ha erre megy ki a poen felveszi az egom es beindul a noi agy. Figyelni kell arra, hogy a bizalomselyem fonala ne szakadjon el mert onnnant van az hogy feltekenykedes..
2017. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nézz körbe, bőven van, aki eleve nem bízik senkiben, mégis párban szeretne élni, de minek? A félelmei belülről jönnek, a legnagyobb hülyeséget követi el azzal, ha kívülről várja a megoldást.
2017. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!