Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti megharagudnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megharagudnátok a barátotokra, ha egy lányt hazakísért?

Figyelt kérdés

A barátom bejelentette,hogy egyik héten hazakísérte az egyik lányt.Anno kavartak.

Alapjáraton sem tetszene a dolog,de igy.Nekem ezt nem szabadna,vagyis azt ha egy fiú engem kísérne,azon nagyon kibukna.

17L


2016. jún. 5. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg am

En a fair play hive vagyok, ha o hazakiserhet egy lanyt, akkor engem is hazakiserhet egy masik srac. Ha o flortolgethet masik lannyal akkor en is flortolgethetek masik fiuval. Viszont ez szerintem nem egeszseges, ha olyan egy kapcsolat, mint ahogy az elobb leirtam. Hat meg ha a fair play sincs meg -mint a ti esetetekben... Nos en lezarnam a kapcsolatot, bar bovebben meg nem irtal kettotokrol

2016. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Teljes mertekben igazad van!

En is szeretnem ha fair play lenne

Soha nem is engedem masnak,hogy hazakiserjen.

Kettonkrol:7 honapja vagyunk egyutt

Eddig semmi ilyen eset nem tortent

Szepen meg is voltunk eddig is

Nemtudom mire fel kiserte haza.

2016. jún. 5. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom ez a helyzet nem olyan mint a mienk, de így rosszul esne gondolom. Viszont mondta, pedig titokban is tarthatta volna szóval nem gyanakodnék annyira. Én elengedtem a barátomat egy sétára az egyik jó barátnőjével, de én is jóban vagyok a lánnyal, a lánynak is barátja van és ritkán tudnak találkozni és nekem is szabad lenne ilyet a fiú haverjaimmal. 19l
2016. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A baratom kibeszeli nekem ezt a lanyt.Nem mondhato "jo baratnojenek"
2016. jún. 5. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék meg,viszont nem hiszem hogy olyannal lennék,aki nem engedi hogy hazakísérjen egy másik fiú,mert ő kibukik,mégiscsak lány vagy,gondolom nélküle is jársz néha valahova,természetes hogy hazakísér valaki.
2016. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,de ugy gondoltam,ha neki nem lehet,nekem se.Nyilvan a kozeli baratjat hazakiseri nem gond.De olyan akit utal?
2016. jún. 5. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem örülnék, az biztos, főleg így, hogy kavartak. És ő mit szólna, ha téged meg az exed kísérgetne haza? Szerintem nem támogatná, ez így nem oké. Ha veled van, ne kísérgessen már más lányokat..
2016. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mentek a zöldpacsiik
2016. jún. 6. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!