Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a barátotokra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok a barátotokra?

Figyelt kérdés
A barátom nem jött haza a hétvégére,mert hogy tanulnia kell. Az apja közben meglátogatta,így tegnap kocsmázni voltak,ma egész nap csavarogni és most meg elmentek kocsmázni,holnap elvileg moziba mennek. Engem meg le se sz*r,valentin napon még annyit se,hogy kicsit együtt legyünk,mert neki tanulnia kell,deee ezekre ráér.
2016. febr. 13. 21:47
 1/9 eznemlényeges ***** válasza:
93%
Természetesen haragudnék rá.
2016. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen haragudnek ra nem is kicsit..
2016. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez csak egy taktika. Meglepetést akar csinálni: egész Valentin napot veled fogja tölteni.

Ha nem ez a terv, akkor szép hogy haragudnék rá. Hogyha tudja, hogy neked ez a nap fontos, akkor arra a napra csak szabaddá tehetné magát.

2016. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha ne lep meg valami ujjal, gondolom en ott hagynam. de kituggya, lehet hogy meg valami ki sul belole ;)
2016. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
meglepi az biztosan nem lesz,én is azt hittem,de nem
2016. febr. 13. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A valentin napot leszarom, de ez a "tanulnom kell" közben meg másokkal kocsmázok meg nemtommi na amiatt mérges lennék.
2016. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sértődnék meg mivel tanulni de kell neki a kikapcsolódás az apja elhívta valahova és ő elment utána pedig vissza ült tanulni. Mindig ezzel a szaros Valentin nappal jöttök nem kell mindig foglalkozni a másikkal.
2016. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
még nem nyúlt hozzá semmi tanulnivalóhoz,mióta péntek délelőtt kijött az utolsó órájáról
2016. febr. 13. 23:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szánalmas, nagyon kiakadnék
2016. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!