Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon bunkó voltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon bunkó voltam? Ti megharagudnátok egy barátotokra ezért?

Figyelt kérdés
Tegnap értem haza a nyaralásból,a barátim mondták,hogy lógjunk együtt a városban. A szokásos helyünkre mentünk, már ott voltak a fiúk,mindenki örült nekem kivéve a a legjobb fiú barátom,úgy tett mintha ott se lennék. Majd feltette ezt a kérdést: "Minek jöttél ide?" Erre én ezt válaszoltam: "Hát,nem miattad". Erre besértődött és elment egy kicsit távolabb,utána mentem, bocsánatot kértem,elmeséltem milyen volt a nyaralás és odaadtam neki az ajándékot amit neki vettem... Felmentünk az egyik sráchoz így az egész társasággal és ők kezdtek el faggatni ,hogy milyen volt Párizs és,hogy "összejöttem-e" valakivel,mert nagyon úgy látszik. Mondtam,hogy igen,erre ők elkezdtek hurrogni,hogy először miért nem olyan emberrel fekszem le aki tényleg szeret és nem csak kihasznál. Mondtam,hogy nincs olyan srác aki engem szeretne,erre ők felhozták a legjobb fiú barátomat,hogy Ő nagyon szeret engem. Minden gondolkodás nélkül erre azt válaszoltam,hogy ahhoz nagyon részegnek kéne lennem. A fejemben valahogy jobban hangzott. A srác meg egyből felpattant és elment,bezárkózott egy szobába és nem volt hajlandó beszélni velem,azt mondta hagyjam békén. Ma legalább 20x hívtam,de nem veszi fel. Ha nekem ezt a legjobb fiúbarátom mondja én pl örültem volna neki,mert számomra azt jelenti,hogy fontos vagyok neki. Hogyan kezdjem a békülést?

2013. júl. 6. 20:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég bunkó voltál, az igaz (sry)
2013. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A srác idáig van érted, rajtad kívül mindenki tudja, és igen, bántőként éli meg, mikor a kalandjaidról mesélsz neki.


"ahhoz részegnem kéne lennem", igen, ez nagyon bunkó !

2013. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Vagy szopsz vagy semmi. :s
2013. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Amélia:) ***** válasza:
100%
hát igen, az voltál...
2013. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
jól érzem, hogy melegedik a helyzet???????????????
2013. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"nem,mert én csak barátként tekintek rá!"


vhogy jobban hangzott volna......

te mit szólnál,ha vki aki tetszik ezt mondaná: "max részegen lefeküdnék vele,mer nem nagy szám!!"

2013. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
most te fiú vagy vagy lány?
2013. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem csodálkozom hogy szingli vagy.....?
2013. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Majd az élet megtanít Kisanyám :)
2013. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ő szeret téged ezt fogd fel és nem csak barátként

hagyd egy kicsit amíg elmúlik nála,aztán egy-két nap múlva hívd fel vagy menj el hozzá

2013. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!