Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudnátok a barátotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnátok a barátotokra ha nem olvasná el amit írtok neki?

Figyelt kérdés

A barátom kérte, hogy írjak neki esténként ilyen kis esti üzenetet facebookon. Így minden este írok neki.

Régen volt, hogy fent volt, de megse nézte, sőt, alapból nem is írt nekem.

Aztán legközelebb megint ugyanez, de ilyen buta kifogásokat talált ki.

Aztán a következő történt. Tegnap írtam neki egy csomó üzenetet, ő volt fent, de megse nézte. A kifogása az volt, hogy reggel nem jelezte neki a facebook. Én meg mondtam neki, hogy ez olyan gáz, mert heti 2x találkozunk, és csak facebookon tudjuk tartani a kapcsolatot(amit utálok), és nem azt akartam, hogy reagáljon arra, amit írok, hanem eszébe se jut egész nap, hogy írjon nekem valami szépet vagy valami, és ezen rágtam be. Egyből felhívott, hogy ne haragudjak, stb, de ez már ne az első eset, hogy én fontosabbnak tartom őt, mint ő engem.

Félreértés ne essék, nem facebookon töltjük az életünket, csak ő nem hajlandó velem többet találkozni heti kettőnél, így csak itt tudunk beszélgetni...


2014. aug. 27. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ajaj!!
2014. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És mi az ok, h csak heti 2x találkoztok?

Amúgy ne várd el, h a barátod magától írjon neked valami szépet, mivel neki is úgy kellett téged megkérnie, h írj neki, mert gondolom neked sem jutott eszedbe magadtól... :) Megy az egymásra mutogatás, de mindketten hibásak vagytok ebben... :)

2014. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért is vagytok egyáltalán együtt? Különböznek az elképzeléseitek a kapcsolatról. Ennek lőttek.
2014. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért heti 2x találkozunk, mert neki mindig közbe jön valami.(Segítenie kell otthon, rosszul van, stb.). Két éve ez megy, nem viccelek.

Nos, neki nem kellett rávennie. Ez úgy volt, hogy én kezdtem el írogatni neki ezeket az "esti üzeneteket", de egy időben volt egy nagy veszekedésünk, és hanyagoltam, és akkor kért meg, hogy kezdjek el neki megint írogatni, mert jólesik, de magasról tojik az egészre.

itt nem az esti üzeneten meg a facebookon van a hangsúly, hanem, hogy mostis fent volt és eszébe se jutottam, vagy az, hogy beszélgethetnénk.

2014. aug. 27. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor el kell, h szomorítsalak, de a srác veled már csak olyan szinten van, h "Ha nem vagy az is jó, ha vagy az is jó!", szóval őt abszolút hidegen hagyja, h most éppen, h is álltok. Te mindig kaparsz utána és ez neki így rohadt kényelmes. Gondolkodj el: Miből volt több? Tettekből vagy szavakból? Mert a leírtak alapján a barátod csak beszél és beszél de eredménye, vagy változás nincs! És szerintem akkor te is csak az idődet pazarolod, miközben lehet, h ha már régen lezártad volna ezt, akkor már találtál volna olyas valakit is aki megbecsül :)
2014. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem érdekli mi van veled.

Vagy hagy ott, vagy ne írj neki. Csak arra reagálj, ha ő keres. Egy idő után csak feltűnik neki,hogy nem vagy.

2014. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!