Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet-e egy olyan lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egy olyan lánynak normális párkapcsolata, aki szinte minden emberből csak ellenszenvet vált ki?

Figyelt kérdés
Egyedül csak a családom szeret fogad el. Csendes, félénk, visszahúzódó típusú ember vagyok. Eddig mindenhonnan csak kikezdtek. Amikor iskolába jártam gúnyolódtak rajtam a félénkségem miatt, amikor munkahelyem lett, akkor nem gúnyolódtak rajtam, de éreztem hogy nem kedvelnek. Fiúkkal is csak pár randiig jutottam el, de ennyi. Tehát még párkapcsolatom sem volt.
2015. szept. 26. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze! Én is ilyesmi vagyok, az emberek többsége utál, mint a szart. :D Csak a családom, egy barátnőm és a férjem szeret, de ők nagyon.
2015. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha emellett nem vagy unalmas ember, és nem a nagyhangú, nagymenő férfiak érdekelnek, akkor igen.
2015. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azon próbálj elgondolkodni, hogy mi okozza ezt? Ha egy kicsit próbálsz változtatni a viselkedésen (persze úgy, hogy ez a személyiségedet ne változtassa meg) akkor biztos van esélyed egy kapcsolatra, de ehhez sok embert meg kell ismerni. Próbálj hasonló emberek közé beilleszkedni különféle csoportokba, ha vallásos vagy akkor a gyülekezetedbe. Egy kis nyitottság pedig soha nem árt. :) (De az önismeret a legfontosabb ebben a helyzetben!)
2015. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van úgy hogy pl. amikor dolgoztam is odamentem a többiekhez beszélgetni, arra reagáltak amit mondta, de utána ők már nem folytatták a beszélgetést velem.
2015. szept. 26. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy és ezt érzik az emberek.
2015. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látják rajtad, hogy azt akarod, hogy elfogadjanak, kedveljenek.
2015. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 opened paradise ***** válasza:
Miből gondolod,hogy az ellenszenv miatt van?
2015. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!