Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet úgy normális életet...

Lehet úgy normális életet élni, hogy valakinek soha nem lehetnek igaz barátai, és párkapcsolata sem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
ha valakinek megfelel akkor igen...de lehet ez ellen tenni és lehet belenyugodni is...és persze élete végéig is sajnáltathatja magát az ilyen ember...és hibáztathat mást...biztos más a hibás, azért mert ő egyedül van...
2015. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan ismerősöm, aki abszolút nem igényli az emberek társaságát, nem kell neki se barát, se barátnő, soha nem is volt neki, és menni se megy sehová csak dolgozni meg haza. Azt mondja ő ilyen, s neki így jó. Remeteként éli az életét.
2015. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Nem mindenki pár meg társfüggő.


Ez az állapot sem rosszabb, mint melegnek lenni, de néha azt érzem, azokat jobban elfogadja a társadalom, mint azt aki szimplán egyedül él.

2015. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek mi a normális.

Én folyamatosan próbálok ismerkedni, mondjuk csak neten, mert nem járok sehova, de nem nagyon lehet olyan embert találni, akivel lehet is bszélgetni.

2015. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincsen. Az egy nagyon gonosz társaság, akik ezt meg tudják oldani, hogy így legyen.
2015. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lehet ennek az oka?
2015. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én igényelném a tarságot csak nincs aki el tudna viselni (még anyám se igazán), szóval marad a magány; habár némileg elszállt az ép elmém, de még azért funkcionálok mint ember...

Szóval aki igényli annak eléggé rossz hatással van a tudatára, és súlyos károkat okozhat, de ha valaki nem akkor tud úgy is élni...

2015. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Válasz 7-esnek: miért szállt el az ép elméd? Mitől vagy haragos?
2015. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok,

Igazából néha rám jönnek dührohamok apróságok miatt (nem tudom vissza csavarni a fogkrém kupakját), 0-24-ben magamban beszélek és néha jönnek ilyen klasszikus őrült epizódok amikor összekuporodva ordítok, röhögök a semmin és magamat ütöm, de egy fél óra alatt elmúlik, meg a folyamatos (már 10 éve tartó) depresszió. Viszont elég jól tudom kontrollálni magamat és a nap nagy részében nagyjából normális vagyok, más emberek úgy látják hogy normális vagyok...

2015. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!