Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy katolikus papba lehetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy katolikus papba lehetek szerelmes? Vagy ez nem normalis?

Figyelt kérdés

Annyira megtetszett hogy ejjel nappal csak ra gondolok amikor pedig talalkozok vele azt kivanom barcsak

mindig most lenne. Ez normalis?? Meg mindig van valami ami miatt tudom ot nezni. Nezzem tovabbra is? 14/L



2016. jún. 6. 20:37
 1/8 likebike ***** válasza:
96%
Nem,ez nem éppen normális.Verd ki a fejedből az egészet,sajnálom,hogy így kell fogalmazzak.
2016. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehetsz, az érzéseket megtiltani nem lehet, viszont nem nagyon kellene így érezned. Úgyse lehet belőle semmi, csak magadat őrlöd vele. Inkább keress egy korodbéli srácot, ismerkedj, légy nyitott, biztosan találsz valakit, akivel kölcsönösen szeretitek majd egymást és nem utolsó sorban együtt is lehettek. Tudom, hogy nehéz elfogadni, de így van. :(
2016. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
lehetsz de nem fogja viszonozni sajnos, viszont barátok lehettek
2016. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Jézus ,miért van ennyi "szerelmes vagyok egy papba" kérdés???
2016. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
De fogja viszonozni titokba lefektet. Nem mindegyik de sok van olyan. Itt nem olyanok a vàlaszok de linkelek egy màsik kérdést ott vannak történetek.
2016. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Isten áldjon Esperanza!
2016. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Remélem nem késtem el. Ugyanezt érzem mint te,mert én is szerelmes vagyok egy papba. Nem tudom hogy történt, de csak rá tudok gondolni és sokszor elképzeltem milyen lenne együtt. Azthiszem belepusztuok. Tehát értelek.erre nincs megfelelő válasz. Próbálj beletorodni hogy ez lehetetlen akármennyire fáj és nem akarod elfogadni de én is beleorulok attól, hogy hiába de nem lehet semmi ebből. El kell feledni, majd elmulik. Vagy ha úgy érzed hogy ő is érez valamit akkor szabad az út hogy elmond neki, de ha nem teszed akkor sajnos el kell fogadni azt amibe képtelenség beletorodni, tudom! Kitartást! ♥ 15/l
2017. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!