Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes lettem egy katolikus papba.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, Ő most lesz 30. Már 4 éve ismerem, szinte első látásra beleszerettem megismerkedésünkkor. Akkor még csak a külsejébe, azóta viszont, ahogy megismertem, minden hozzászólása, a hozzáállása, a mozdulatai vonzz. Nagyon jó barátok vagyunk, templomon, szentiséken kívül is gyakran találkozunk. Ő is érez irántam ez biztos, csak nem tudom azt, hogy csak baráti e, vagy annál azért több... Gyakran msnezünk, smsezünk, meg telefonálunk, ha éppen személyes találkozóra nincsen lehetőseég. Többször keres Ő, mert én először igyekeztem nem nyomulni, távolságot tartani, de látom h Neki ez nincs ellenére... Teljesen tanácstalan vagyok!

2012. nov. 20. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Olvasd el a Tövismadarakat! :)
2012. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem egyedi eset!

Ők is estek már szerelembe. Sőt fiúkkal is.

2012. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Gyónd meg neki.
2012. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%

Persze, hogy feláll a farka egy ingyen puncira. Nyilván süt rólad, hogy csak egy csettintés és terpesztesz is.

Az, hogy a hivatását feladná érted, az már nem biztos.

2012. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Ez a kérdés már volt, akkor is kamu volt.
2012. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fogadjunk gödöllői vagy! ;)
2012. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem a testiség vonz, nem az h lefeküdjek vele, hanem a hossantartó beszélgetések, az h iszom a szavait, hogy mikor vele vagyok és eltelik 5 óra, úgy érzem, mintha csak 5 perc telt volna el... Nem gödöllői vagyok. Honnan szedted?
2012. nov. 20. 13:51
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha pusztan a vallasi szabalyok oldalarol nezzuk a dolgot, akkor tekintetbe veve, hogy katolikus pap, ertelemszeruen nem lehet kozottetek semmi, ami tulmutatna a barati kapcsolaton.


De mert o is ember es ferfi, termeszetesen lehetnek vagyai es felkeltheted az erdeklodeset, mint no. Ha errol van szo, akkor maximum titkos es tiltott viszony lehet koztetek, ami amellett, hogy moralisan igencsak megkerdojelezheto (akar el is itelheto), veszelyes is, kovetkezmenyekkel fog jarni, ha kitudodik. Es persze fel is adhatja a papi hivatast erted, ez a masik lehetoseg.


Hogy mit kellene tenned?

Vagy probald elfelejteni es ismerkedni mas fiukkal, vagy probalj valahogy beszelgetni vele errol, ha olyan koztetek a viszony, akkor szerintem nyugodtan lehetsz vele oszinte, elmondhatod neki, hogy milyen erzelmek kavarognak benned, o biztosan nem fog elitelni teged ezert es a beszelgetes segiteni fog.

2012. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
És testiség nélkül nem lehet szerelmesnek lenni? Dehogynem. Az még nekik sem tilos. nem akarsz vele lefeküdni, lehet hogy ő sem akarna veled, akkor meg nincs ezzel semmi gond szerintem. De azért mindenképp beszélj vele erről.
2012. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Elozo valaszolo: termeszetesen ha a testiseg nem kerul szoba egyik fel reszerol sem es az egesz kapcsolat megmarad azon a szinten, hogy idonkent talalkoznak es beszelgetnek, akkor nincs problema.

Ez esetben akkor inkabb platoi viszonyrol beszelhetunk.


De ha o hithu, es tartja magat ahhoz a szabalyrendszerhez, ami mellett letette a hitet, amikor felszenteltek, akkor ennel nem mehet tovabb.

2012. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!