Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok elszakadni tőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ébresztő kérdése:

Miért nem tudok elszakadni tőle?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel pont egy hétig beszéltem, majd egy félreértés miatt, megharagudott rám. Nem sokkal később, mással jött össze. Ennek már kb.: fél éve és azt hittem elfog múlni hamar, hisz csak egy hétig dumáltunk. De nem, nem hiszem, hogy szerelmes vagyok. De mégis mikor meglátom csak az tud eszembe jutni hogy mennyire hiányzik. Miért nem tudok tőle elszakadni?

2016. jún. 7. 20:30
 1/2 anonim válasza:
Talán azért, mert valamilyen szinten mégis 'szereted'. Nem vagy szerelmes, mert egy hét kevés ahhoz hogy beleszerelmesebb valakibe, de fel a fejjel csomó lány mászkál az utcákon rajta kívül. És ha nem engedte, hogy tisztázzad a félreértést az az ő hibája. Próbáld figyelmen kívül hagyni őt.
2016. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nallam is hasonlo a helyzet, csak akkor tudod elfelejteni ha talalaz helyette valaki mast
2016. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!