Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet? 😕😕

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexaandra kérdése:

Jó ötlet? 😕😕

Figyelt kérdés
Sziasztok. Na szóval volt egy 6 hónpos kapcsolatom aminek vége lett mert a barátom megcsalt. Na de nem is ez a lényeg. Június 18-án lesz a ballagásunk és arra gondoltam le írom neki sms-ben,hogy köszönök neki mindent mivel vele volt az első komoly kapcsolatom. (Fb-n letiltott ott nem tudok neki írni) Szóval ezt a ballagás estéjén akarom neki elküldeni mert szoba sem áll velem. Szerintetek megtegyem vagy inkább hadjam? A válaszokat előre is köszönöm. Priviben is jöhetnek a tanàcsok. 😄😄
2016. jún. 8. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megcsalt. Mit köszönsz neki? Hogy gerinctelen volt? Ne köszönj neki semmit...
2016. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért várnál ballagásig ezzel?
2016. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

"Mit köszönsz neki?"


- Olvasd el, amit írt. Valószínűleg a 6 hónap nem végig arról szólt, hogy megcsalja.

2016. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
aki elárul és hátba szúr, annak nemhogy nem köszönnék meg semmit, de jól pofán is verném
2016. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát azért várnék vele ballagásig mert utána már nem találkozunk, és igen attól függetlenül,hogy megcsalt élveztem azt a 6 hónapot..
2016. jún. 8. 18:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt es meg o nem all szoba veled, hat akkor en biztos, hogy egy budos szot nem irnek neki.
2016. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lehet akkor úgy teszem. Túl hülye vagyok ês szeretem.
2016. jún. 8. 19:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem mit akarsz elérni ezzel. A srác megkapja az sms-ed, mélyen magába fordul és egyszercsak rájön, mennyire megbántott és mit veszített.


Nem így lesz.


Láthatóan elutasító veled szemben, már rég nem érdekled. Az sms-ed sem fogja meghatni. Az együtt töltött időre meg ne úgy tekints, mint valami szívességre, amit meg kéne köszönni. Pláne hogy ilyen csúnya vége lett. Próbálj túllépni a dolgon, ne alázkodj meg előtte.


(Egyébként megsúgom, hogy a tizenéves srácok nem a hosszútávú és érzelmekkel teli kapcsolatokat keresik.)

2016. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Hát azért várnék vele ballagásig mert utána már nem találkozunk"


- Folytasd a gondolatmenetet, mert továbbra sem értem.

2016. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8 Köszönöm a válaszod. Teljesen igazad van hagyom az egészet nem êri meg.

#9 Azért akartam neki ballagás estéjén leírni mivel nem találkozunk, és így,hogy nem találkozunk nem lesz olyan kellemetlen,hogy én még szeretem és ezt irnám neki az sms-ben de nem fogom. :)

2016. jún. 8. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!