Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet? 😕😕

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexaandra kérdése:

Jó ötlet? 😕😕

Figyelt kérdés
Sziasztok. Na szóval volt egy 6 hónpos kapcsolatom aminek vége lett mert a barátom megcsalt. Na de nem is ez a lényeg. Június 18-án lesz a ballagásunk és arra gondoltam le írom neki sms-ben,hogy köszönök neki mindent mivel vele volt az első komoly kapcsolatom. (Fb-n letiltott ott nem tudok neki írni) Szóval ezt a ballagás estéjén akarom neki elküldeni mert szoba sem áll velem. Szerintetek megtegyem vagy inkább hadjam? A válaszokat előre is köszönöm. Priviben is jöhetnek a tanàcsok. 😄😄
2016. jún. 8. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért írnál neki olyat, ami után kellemetlen volna találkozni?
2016. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 Csak azt akarom, hogy tudja mit érzek ennyi az egész. :) A találkozás kellemetlen lenne igen,de megérdemli,hogy tisztában legyen azzal amit érzek.
2016. jún. 8. 19:49
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne irj neki! Ne legy bolond megcsal es meg o tilt le es o nem beszel veled? Minek akarod magad megalazni? 19/f
2016. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 Igazad van. Hagyom a francba. :)
2016. jún. 8. 20:29
 15/18 anonim ***** válasza:
De még mindig nem értem, ezért miért lenne kellemetlen a találkozás. Illetve ha olyan írnál neki, ami kellemetlenné teszi, akkor mire jó, hogy írsz neki.
2016. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15

Semmi kellemetlen dolgot nem szerettem volna neki írni. De a találkozás érdekes lenne egy olyan személlyel aki ki nem állhat engem. Így értettem kellemetlennek.

2016. jún. 8. 21:20
 17/18 anonim ***** válasza:

Eddig nem írtad, hogy ki nem állhat téged, és furcsa is, hogy még ő neheztel rád.

De most is találkozhattok ugyanúgy, függetlenül az SMS-től.

2016. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17

Nem hinném,hogy fogunk találkozni. De többen mondták ne írjak neki. :)

2016. jún. 8. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!