Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mit mondanátok ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit mondanátok ez micsoda?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már régóta a haverom. Sokszor lógok vele együtt, gyakran hazaszokott vinni ha a fősuliról megyek. Gyakran piszkál, olyan kis óvodásan. Ütöget poénból, néha ugrat, viccelődik, de mindig megtud nevettetni. Nagyon jól érzem magam vele, azt hiszem ő is ha velem van. Megsimítja az arcom, én is néha az ő karját ha vezet. Szóval kedvesek vagyunk egymással amikor jelen vagyunk mindketten. De ha hazaérek, megszűnik minden kontakt. Nem ír, nem keres, csak kb 3 naponta egy mizu. Nem kell egész nap vele beszélgetni, nem is akarok, de sose kérdezi, hogy hogy vagyok pl. Párszor előjött már a téma, hogy van köztünk valami, én el is mondtam neki, hogy kicsit többet érzek iránta de mintha "elfelejtette" volna. Talán nem vesz róla tudomást. De ha nem akar semmit, akkor miért visz haza, miért simogat és miért baromkodunk? Néha olyanokat mondd, hogy majd elvisz ide oda ha ráérek, de ezeket is mintha elfelejtené. Sose kerül többet szóba egyetlen alkalomnál. Most ő ilyenkor lebeszéli magát rólam? Vagy mi? Fiúk voltatok hasonló szituba, mi volt az oka?

2016. ápr. 25. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki igazán.

Egósimogató vagy sajnos.

Nem tehetsz róla. Én is jártam már így.

Persze, kedvel meg stb. De nem vagy túlzottan az esete. De mivel kedvel, nem akar megbántani.

2016. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!