Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek visszafogadjam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszafogadjam? Egyszerűen nemtudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

18F

Pár hónapja szakítottam a barátnőmmel (17L) mivel egy katasztrófa lett a kapcsolatunk. Ő titkolózott az elejétől fogva,a végén már elhanyagolt,és 1x smárolt egy haverjával aki hirtelen lekapta őt és hagyta magát egy csókra(de ezeket szakítás után tudtam meg,és nem tőle)

Ebben a pár hónapban próbáltam őt pótolni,sok lányt megismertem de egyszerűen mindenkit hozzá próbálnék hasonlítani mivel ő úgymond az ideálom volt külsőleg,belsőleg...éshát sehol senki olyat nem találtam.

Mostanában egyre többször hallottam egy barátnőjétől akivel haveri viszonyban vagyok,hogy látszik rajta hogy belül vivódik,és mikor komolyabban beszélgettek rólam,ő elsírta magát.

Most pedig odajött hozzám hogy beszéljük meg...és hát majdnem elsírta magát előttem is.

Nemtudom mit tegyek,egyik felem vele akar lenni mivel nagyon szerettem őt, a másik felem pedig eltaszítaná magától mivel nem akarnék még egy ilyen csalódást átélni.

Viszont ha rávenném magam az újrakezdésre,jelen esetben nem bíznék benne.

Szerintetek?



2016. febr. 18. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ht ezt a dolgot mindenképpen beszèljétek meg!

Ne kezdjétek még egyből újra. Építsétek ki mindkét oldalról a bizalmat, hogy többet ne legyen az ő részéről titkolözás, a te részedről pedig félelem.

Adjatok időt magatoknak!

Sok sikert! :)

2016. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végül is ő ejtett pofára, nem? És titkolózott, megcsalt (valamilyen szinten) és most sír.. aha.. hát, én nem kezdeném ugyanúgy a kapcsolatot. Előbb szépen mindent mondjon el, utána talán. Már nem azért, de ki tudja, mit nem tudtál.
2016. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogadd vissza, látszik hogy megbánta, szereted őt te is leírtad! Újra lehet kezdeni, na meg ha nem tőle tudtad meg hogy smárolt valakivel akkor honnan tudod hogy ő is belement? Az ellen semmmit sem tudsz tenni ha egyszercsak egy haverod ajkai a szádban vannak, utána meg Úgyis kimagyarázza a másik, valószínűleg tudni sem akart a lány arról a csókról, én remélem hogy helyrejön a kapcsolatotok
2016. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nézd,én saját tapasztalatból tudom, hogy aki egyszer pofára ejtett az másodszorra is meg fogja ezt tenni.

igen, már nem tudsz bízni benne, de ez egy kapcsolat alapja.

ha tényleg tényleg nagyon megbánta és rájött, hogy mégis te vagy a legjobb és etc. akkor se járjatok szerintem, hanem legyetek barátok, beszélgessetek sokat. mert ha igazán akar téged, akkor ebben az esetben visszaépíti az elvesztett bizalmat kettőtök között, és gyakorlatilag kezdhetitek előröl. viszont, ha meg nem vagy neki annyira fontos, hogy a barátságból újra párkapcsolatot építsen, akkor másodszorra is pofára ejtene, szóval a barátsággal csak megmentetted magad...

ez az én megoldásom, de eddigi tapasztalataim alapján csak legritkábban elég kitartóak a hölgyek...

2016. febr. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egy ex-el kibékülni,olyan mintha fürdés után vissza vennéd a szennyest.

Saját tapasztalatból mondom.Sajnos ez már nem lesz a régi köztetek,főleg ha elveszett a bizalom.Ennek ellenére szerintem beszéljétek meg a dolgot,de én az újra kezdést nem ajánlom.Valószínűleg fogsz még olyan lányt találni,aki az ideálod és nem hanyagol el téged meg nem hazudozik!

2016. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legalább 3 okot írtál amiért nem látom értelmét újrakezdeni:

-"katasztrófa lett a kapcsolatunk"

-"Ő titkolózott az elejétől fogva"

-"a végén már elhanyagolt"

-"1x smárolt egy haverjával"

-"de ezeket szakítás után tudtam meg,és nem tőle"

Ennyi nem elég?

F40+

2016. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annak nem adok igazat, aki azt mondja, hogy ex-el nem érdemes újra összejönni. Sokszor fordult már elő az életben olyan, hogy olyanok jöttek össze, 5-10 éves közökkel, akik együtt voltak előtte bizonyos ideig.

Tény és való, én mondjuk nem jönnék össze már exeimmel, de nekem meg van az okom rá. Csak a lány édesanyja mellett voltam fontos a lánynak, elvesztette az édesanyját, aztán szépen ellen fordult. Abban a lányban nem volt szerelem. Szóval nem is volt kapcsolat igazán, hiába 1 éves volt.

2016. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!