Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, akinek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, akinek van barátnője! Hagyjam, vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vannak, de a fiú rendszeresen csalja a lányt. Szinte minden nap találkozunk,beszélünk,ugrassuk egymást. Személyesen életvidám,semmi probléma, de ha interneten beszélünk úgy vélem hogy flegmán ír gyakran. Féltékenykedik, és mindig mondja hogy elmehetnénk ketten valahova..

Nagyon beleszerettem, de ugye van barátnője.. Fiúk Lányok vélemény? Hagyjam, vagy inkább küzdjek érte, hátha összejön valami?!



2016. jún. 9. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Flegma veled, de bele szeretsz.. MANIPULÁCIÓ..
2016. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ami ebbol osszejohetne hogy egy ujjabb csaj lennel azon a listan akikkel megcsalta a baratnojet
2016. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha korrekt lennél, akkor szólnál a csajnak, hogy a palija kihasználja, és csalja rendszeresen. Mert ez veled is megtörténhet egyszer. Az ilyen patkány simán megérdemli, hogy lebukjon
2016. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A flegmát úgy értem, ha írok neki valami kicsit ?rámenősebbet? akkor valahogy furán ír vissza, vagy kerüli. De személyesen nem így történik.


Igen, ezen gondolkoztam már nagyon sokat. Nem akarok beállni a kihasznált lányok sorába. De a szívemnek ezt nemtudom ?elmagyarázni?. Meglátom vagy meghallom a hangját és végem, össze szorul a gyomrom, egésznap ő jár a fejembe..


A lánnyal pedig nem ismerjük egymást, fura lenne ráírni, hogy figyi már a párod rendszeresen csal..

2016. jún. 9. 15:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele komolyabban. Ha nagyon vágysz a társaságára tartsátok a kapcsolatot, de ne kezdj vele semmibe bele.
2016. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megpróbálok akkor parancsolni a szívemnek.

És köszönöm szépen a válaszokat! :)

2016. jún. 9. 15:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, én nem csapnám le a másik csaj kezéről.

Abba belegondoltál már, hogy te is csak arra kellesz, hogy egyszer megcsalja a barátnőjét, aztán tegyen is el? (mondjuk nem tudom milyen korban vagytok, ezeket most úgy írom, hogy a megcsalás a félrekúrásra szinonima)


Meg küzdeni érte? wtf? Mifelénk a fiúk szoktak "küzdeni" lol

2016. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeintem,te lennél a következő akivel megcsalná a barátőjét.
2016. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
meg most gondolj már bele h ha te szeretnél valakit és elkezdeni egy másik csaj a pasid után teperni... amúgy meg oké hogy össze vissza csalja és mi van ha neked annyi sikerül h elhagyja barátnőjét és te lépsz a helyébe? hol a garncia hogy bízhatsz benne? neked ez megérné hogy nem tudsz benne rendsen bízni? én ezt csak azért mondom mert még most nem történt semmi olyan kettőtök között és még könnyebb elengedni, mert a végén neked lehet sokkal szarabb.
2016. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos! Igazatok van. Köszönök mindent! :)
2016. jún. 9. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!