Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba, de nem tudom, hogy őneki tetszem-e. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az ÉRTELMES választ előre is köszönöm!



(13F)



2016. jún. 10. 19:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Írj rá vagy ha megteheted előben beszélgess vele! És egy idő után mondd meg neki h bejön....
2016. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismered személyesen akkor beszélgess vele többet.Aztán hívd el valahová és mondd el te másként érzel iránta.


Ha nem ismered de van közös barátotok akkor próbálj meg közelebb kerülni ahoz a közös baráthoz és mondd el neki a "titkodat" miszerint neked bejön a csaj és valahogy beszéljétek meg hogy bemutat téged a lánynak.


Ha nem ismered akkor nézz sokat rá és próbálj meg mosolyogni.Nem úgy mint egy őrült csak szépen helyesen.;) Aztán menj oda hozzá és beszélgess vele vagy rögtön hívd el valahová mondván "Szeretnék neked mondani valamit de erre nem hiszem hogy alkalmas lenne az iskola.. elég demotiváló egy hely szóval nincs kedved eljönni velem valamikor sétálni?..nyugi nem akarlak elrabolni.:D" szerintem ez a mondat vicces is meg aranyos is.:)


Aztán hajrá!Sok sikert!

;D

2016. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem beválnak. :D
2016. jún. 11. 13:06
 4/13 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Oda fogsz menni hozzá?:)

2016. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Remélem lesz annyi bátorságom, szoval igen. :D
2016. jún. 11. 18:31
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak 1 gond van mégpedig az hogy nem tudom hogy én bejövök e neki! Szoval ebbe még esetleg tudnal segiteni? Évfolyamtárs ö is 13.
2016. jún. 11. 18:32
 7/13 anonim válasza:
A lányok ebben a korban eléggé nyitottak,vágynak a szerelemre,szóval tuti elmenne veled:) (bocs ha későn)
2016. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sosincs késö. Köszi a válaszokat, nagyon kielégítöek voltak!

Hamarosan szeretném elhívni valahova a lányt, pl.: eloszor csak a dunapartra!

2016. jún. 12. 21:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez de aranyos! Tuti örülne neki ha elhívnád! Sok sikert! ;)
2016. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2016. jún. 12. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!