Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már úgy hogy történt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AdventurerTomcs kérdése:

Éreztétek már úgy hogy történt valami szörnyű dolog például meg csalás, szakítás, egy rokon el vesztése vagy hasonlók és sírni akartatok de nem tudtatok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem mivel érzelmileg vissza maradott pszichopata feleseg vagyok..

16F

2016. márc. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én csak röhögni tudtam,abszolút érzéketlen vagyok nem érzek semmi érzelmet,se megbánást,se megszánást,se könyörületet.
2016. márc. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennyi kedves ember.
2016. márc. 26. 03:23
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Latszik h meg tanulnod kell.. Az embert darabban merik mem mennyisegben.. Altalaban egy ember 6 db de a husisabbak altalaban tobb darabolnallnak mint 6 😐..
2016. márc. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy akarsz. Nem kívánságműsor. Hidd el, ha jönnie kell, akkor majd jönni fog. :D
2016. márc. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem tuc sírni az lelki öszeomlás kezdete részvétem h olyan vagy mint én
2016. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen én is ezt olvastam mert velem hasonló volt hogy ja nem tudsz sírni az a lelki elégtelenségnek a jele....
2016. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!