Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Chatelünk, de nem látom annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chatelünk, de nem látom annak a jelét hogy lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés

18F

Facebookon gyorsan válaszol(de azt mondta hogy ő mindenkinek gyorsan visszair),még nem túl beszédes(azt mondta hogy lassan nyílik meg),smileyekat használ,vissza is kérdezget,kedves,mikor annak a jelét veszem és felhozom neki hogy csak le akar rázni akkor tagadja és elkezd "pedálozni" hogy nincs igazam és ekkor eléggé beszédes,még a legapróbb sztorijait is elmeséli.

De élőben még sose beszéltünk. Az iskolában mindig néz,szemezünk.

Facebookon nem mutatja ki hogy bejövök neki,lehet amúgy se jövök be neki.

Volt már dolgom csajjal aki facebookon is kinyilvánította hogy bejovok neki,tudom milyennek kéne lennie a helyzetnek.

Úgy írtam rá hogy csak összehaverkodok vele kíváncsiságból,most meg azon kapom magam hogy ma már tizedszer vagyok az adatlapján és a képein merengek.

Mit tanácsoltok?



2016. jún. 12. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szemelyesen beszelj vele,ugy tobbre jutsz meg tobb minden kiderul a viselkedesebol is!!
2016. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!