Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyerjem el a szülei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem el a szülei bizalmát? Hogyan szeretessem meg magam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, és én is tetszek neki. Szoktunk találkozni, viszont nem sűrű, mivel a szülei nem nagyon ismernek, és mivel a lányuknak nem volt még kapcsolata féltik. Még nem jöttünk össze, de én is tetszek neki. Milyen módon lehetne a szüleinek meg mutatni, hogy én az az ember vagyok aki a lányukhoz való? És nyugodtan leengedjék velem többet.

2016. jún. 13. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor elmész bemutatkozni akkor legyél udvarias segítőkész próbálj meg minnél több pozitívumot csinálni. Ne n yomulj a lányra ha ott vannak a szulei. Dicserd meg a házat stb.
2016. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Alapból nem kéne a csaj szüleinek ilyen túlvédőnek lenni. Bízzanak a lányuk döntéseiben. Ha meg nem bíznak benne akkor a lány felelőssége, hogy megmutassa a szüleinek, hogy nem mondhatják meg neki, hogy hogyan és kivel élje az életét.


Én pl. tuti nem járnék olyannal, akit a szülei irányítanak...

2016. jún. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
55%
Cigany a család? Mert akkor tuti nem lehetsz vele, ha csak nem fizetés ki!
2016. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Főleg az elsőnek. Utolsó: Dehogy cigány xD Pont azért tetszett meg mert egy intelligens lány, meg minden rendben van vele. (Cigány sosem tetszene)
2016. jún. 13. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatim szerint az anyákkal könnyebb. Legyél vicces, jómodorú és akkor probléma megoldva. Apákkal a necesebb, ők ugyanis a kislányát megrontó patásördögöt látják benned. Ott a poénokkal az elején nem sokra mész, oda jó ha van egy közös téma (sport, valami hobbi, zene, filmek).


A kulcsszó: legyél nyitott és minden megoldható :)

2016. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!