Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lerombolt bizalmat lehetsége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lerombolt bizalmat lehetséges újra felépíteni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

18F

17L

Tegyük fel hogy a lányban sorozatosan csalódnia kellett a fiúnak ami miatt minden bizalma elfogyott a lány iránt.

És a lány próbálkozna ezt helyrehozni.



2016. jan. 20. 20:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Kőművesek és építőipari dolgozók szakmai válaszaira nem vagyok kíváncsi.
2016. jan. 20. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:

hát én az exemben rohadt nagyot csalódtam, és sokat szenvedtem... érzelmileg. és soha nem sikerült visszaállítani a bizalmat, amit én az első pillanattól kezdve megadtam neki. én megbíztam benne, már akkor is amikor azt se tudtam igazából hogy ki ő. és ő meg elkukizta.

mindig azon járt az agyam hogy merre lehet és kivel már megint...

2016. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán! Csak keveseknek sikerül. És csak kevesek gondolják komolyan hogy megváltoznak, és szép lesz minden! Az újrakezdési vágyak legtöbbje a birtoklási vágyból fakad! Illetve annak félelméből, hogy egyedül marad a delikvens!

Fiatalok vagytok lépjetek, és kezdjetek mást, újat, szépet!

2016. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. A matek tanárnőm azt mondta, a férjével is ez volt a helyzet (a házasság előtt jóval). Középsuli elején jöttek össze, majd se veled se nélküled kapcsolat eléggé nehéz volt számára. Ma boldogok és 2 gyerekük van.
2016. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakmai, de ez talán adhat választ. :)

[link]

2016. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 hát ez nagyon jó olvasmány és maximálisan elgondolkodtatott.

A kőműveses dolgot azér írtam mer ha idetéved egy troll akkor a kérdés alapján ne kezdjen el egy erőltetett közhelyt írni téglákrol stb.

2016. jan. 20. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
LEHETETLEN...probaltam exemmel...megbiztam benne...hittem neki erre atvert sokadjara is...nem lehet...felejtsd el...nem kellett volna elrontani a dolgokat és akkor nem lennétek itt...innen már az enyészeté a kapcsolat sajnalom
2016. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az h próbálkozik több mint dicséretes. Ha a srác is akár csak részben vevő rá, akkor sikerülhet. De neked is meg kell változnod, persze mindenben lehetetlen, de nagyon sokat kell érte tegyél, és nem biztos hogy sikerül. Ha neked megér ennyit a srác, akkor hajrá és sok sikert :)
2016. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha férementél, kérj bocsánatot tanuld meg a leckét, és ne rabold az időtöket. Ha csak a vacsora égett oda, akkor kérj elnézėst és lépj le mert egy gyökér. Konkrétan mi történt, mert így elég nehéz érdemben válaszolni.
2016. febr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!