Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsokat szeretnék kérni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék kérni, trollok és nethuszárok, kíméljenek. K? :D

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lett barátnőm, de mivel most van először, nem igazán tudom az úgymond "szabályokat".

Társaságban megszabad csókolni, ölelgetni meg ilyenek? Csak úgy random is lesmárolhatom? Mennyi idő(nap, hét) után foghatom meg mondjuk a fenekét?

Hirtelen ennyi jutott eszembe. :D

Nem vagyok nyápic, ergo bevállalós vagyok, de nem akarom túlfeszíteni a húrt.

Tippeket is adhattok, nem csak a kérdések alapján. :)

Előre is köszi.

15/F



2016. jún. 13. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez lánytól is függ, társaságban ne fogd a fenekét csak ha engedi (végig simitani lehet) nyugodtan megcsókolhatod, megfoghatod a kezét, ha zavarja akkor úgy is megmondja neked.
2016. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elővettem a legújabb, 2016 os kiadású, 274. javított kiadású könyvemet.

-Társaságban: csók, ölelkezés csak elfogadható ízléses keretek közt.

-Random smárolás: minimum 10, időben egymástól független megbeszélt és jóváhagyott kettős fél által elfogadott csók után szabad

-Fenékfogás: a random smárolás után 2-4 hét múlva a találkozások és együtt töltött idők függvényében, illetve előtte kérdezzed meg azért ne markolj random bele

2016. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

valóban, itt sok dolog a csajtól is erősen függ milyen jellem, stílus, de azért, hogy nagyjából válaszolgassak is a felmerült kérdésekre :D


1) miért ne lehetne megcsókolni társaságban? csak könyörgöm, értelmes módon, ne úgy mint akik mindjárt ott helyben lenyomnak egy menetet.


2) random csók: én még sose adtam be kérvényt, hogy pl "két hét múlva délután 2 és 3 között megcsókolnálak" szóval a válasz: igen.


3)fenékfogás: na ez totál csajtól függ, ebből így ismeretlenül nem lehet okosnak lenni. de jártok, szóval csússzon le a kezed a fenekére, aztán max mond egy cifrát :D


Összeségében csak az a lényeg, hogy figyeld a csajszi minden reakcióját (abból mindent kiolvashatsz), és ha valamire azt mondja nem, akkor azt tartsd tiszteletben.:)

2016. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hű, köszi a gyors válaszokat. :D

Sokat segítettetek, ment a zöld pacsi mindenkinek. :)

Egyébként ami a csókot illeti; nem gondoltam bemászni a szájába, a nyelves valahogy taszít, de ha neki izgató, akkor miért ne. :D

2016. jún. 13. 13:00
 5/11 A kérdező kommentje:

Szombaton beleült az ölembe, majd kicsit beindult a fantáziám, és felállt a farkam, azt érezte szerintetek? Meg kicsit megigazítottam magunkat, mert már kicsit nyomta, utána meg huncutul elmosolyodott. :D

Gondolom azért, mert épp merevedésem volt, vagy volt valami más oka? Ez nagyon érdekel. :P

2016. jún. 13. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne menj át primkóba légyszi :D
2016. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen, megcsókolhatod, de kultúráltan :D

a legjobb ilyenkor egy szájra puszi ;)


persze, simán :D


az, hogy mennyire engedi megfogni a fenekét, eléggé lányfüggő, de elöször semmiképpen se markolj bele ( és társaságban később se! ), csak csók közben csusszon lejjebb a kezed, ha zavarja, ugyis szólni fog :D

de csak óvatosan :D

vagy akár ha végigsimítod a hátát, akkor is mehetsz lejjebb


igen, simán érezhette, hogy merevedésed volt, főleg ha mosolygott is akkor :D


de ezt ne érezd cikinek ;)

a lányok többségének ez egy kvázi bók, hogy tényleg bejön a fiúnak :)

2016. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15 évesen megfoghatod-e a fenekét? Lol...
2016. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Meg szabad csókolni társaságban, sőt, a legtöbb lány szereti ha a fiú megmutatja a környezetének, hogy igenis őt szereti (persze, ízlés keretein belül). Váratlanul is megcsókolhatod, de iskolában maximum puszi legyen, mert a tanárok nem nagyon díjazzák az ennél erősebb gesztusokat.

A fenék-fogással pedig 15 évesen még várhatsz egy pár évet... :)

17/l

2016. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 "A fenék-fogással pedig 15 évesen még várhatsz egy pár évet... :) " cuki vagy, de olvasd csak el mit írt a kérdező az #5. hozzászólásban :) Ő már most mást mást akar...
2016. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!