Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba de nem merem neki elmondani mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 5 éve ismerem de eddig nem nagyon beszélgettem vele. Nemrég kezdtem el vele beszélgetni megnevettetem őt beszélgetünk és elvagyunk. Ma azt mondta az egyik barátnője hogy szerintük őt szeretem én meg letagadtam mert féltem elmondani de egész nap rá gondolok. (én F ő L)
2016. máj. 5. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valamerre és mond el neki. Hány évesek vagytok?
2016. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A legfontosabb hogy ne barátkozz vele, azt sose szabad ha tetszik neked.Próbáld meg elkerülni az úgy nevezett "friend zone"-t mert az egy feketlyuk, onnan nincs ki út. Enyhén (tényleg ne nagyon) éreztesd vele hogy kicsit komolyabban kedveled. Ha nem veszi a lapot akkor közölheted vele de azt tényleg ne siesd el. Szoval ne baratkozz, udvarolj és vagy be jön vagy nem.

Sok sikert!

2016. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá fb-n ha élőbe nem mered elmondani neki. Én is ráírtam a lányra de nemet mondott. Így utólag rá is jöttem hogy rossz lányba szerettem bele, igaz 1 hónapig tartott kiszeretni belőle a vallomás után. Ja és ha nemet mond akkor ne erőltesd mert én is azt tettem és mérges volt rám egy ideig.
2016. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem semmi baj sincs azzal ha összebarátkozol vele. Tény hogy gyorsabb ha rögtön ráhajtasz de az sem baj ha végül barátok lesztek. Én is így jöttem össze az egyik osztálytársammal, mondjuk mi azóta már szakítottunk és még mindig barátok vagyunk. Szerintem ez a legjobb mert ha nem is lesz belőle semmi legalább folytathatjátok ott ahol abbahagytátok. És amúgy sincsen csak fiú-lány barátság, a végén úgyis lesz valami. Csak ki kell várni. Mondjuk az én esetemben én mondtam meg a srácnak hogy kedvelem, ha nem teszem akkor talán sosem jöttünk volna össze. Lehet hogy a lány is arra vár hogy elhívd.
2016. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!