Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak lejáratnám magam előtte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lejáratnám magam előtte?

Figyelt kérdés

Szóval járok egy drámaszakkörre (délutáni foglalkozás), és a tanárnő fia eléggé bejön, de annak is örülnék ha csak barátok lennénk, mivel tudtommal van barátnője. Hétvégén lesz az előadásunk, és a ő egy szerelmespár férfi tagját játsza. A mai próbára a „párja” nem tudott eljönni, ezért én helyettesítettem, táncoltunk, megfogta a kezem, sajnos mindezt csak szerepből...

Volt például egy olyan pillanat, amikor megtudta hogy ki lesz az előadásban az „anyja”, akkor megnézte magának a lányt, és közölte hogy ő nem olyan szép mint én (persze úgy hogy a lány ne hallja, gondolom bóknak szánta mert eléggé olyan arccal mondta...

Úgy viselkedett az egész próba alatt, mintha amúgy is én lennék a párja, amit nem titkolom, nagyon élveztem.

Hozzá kell még tennem: ő 16 éves, én pedig csak 13, egyrészt ezért írtam feljebb hogy annak is örülnék ha csak barátok lennénk.

Szerintetek ráírjak ma Instagrammon? (Facebookom nincs több közösségi oldalon meg egyikünk sem található meg.) Vagy csak lejáratnám magam előtte? Félek hogy nem tudnánk miről beszélgetni, vagy előjönne az imádott „kínos csend”...



2016. jún. 16. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud segíteni, akár privátban is írhat! Előre is köszönöm!
2016. jún. 16. 16:24
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg, hátha élőben ő kezdeményez...elvégre ő az idősebb is és ha akar tőled valamit biztos tenne érte
2016. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van baratnoje akkor inkabb ne csinalj semmit,mert a vegen te leszel a rossz. Amugy meg ahogy irta az elozo kommentelo varjal te,es ha 1-2honapig semmi akkor irjal neki. :)
2016. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, várom még a véleményeket :)

Mint már írtam, annak is örülnék, ha barátok lennénk, mivel nem vagyok úgy szerelmes belé, mint ahogy az előző barátomba voltam, ő most csak úgy bejön, barátként is el tudom képzelni :D

Sajnos a jövő héttől kezdve a nyári szünet miatt nem sokat fogunk találkozni, de jövőre egy suliba járunk majd^^

2016. jún. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!