Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leszek-e meg szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek-e meg szerelmes?

Figyelt kérdés
Volt egy 7 honapos kapcsolatom , csodalatosan indult minden romantikus volt , a fiu akit szerettem , nagyon tetszet es vonzodtam hozza es nagyon cukinak tunt ugyan ugy belulrol mint kivulrol de ahogy megismertem , mar nem tunt olyan tokeletesnek , igazabol egy ketszinu fereg , az ex baratnoje a telen haza jott Angliabol es egy hetig logott a sulibol miatta , es nekem csak utanna szolt,ez csak egy a sok hulyesegebol.Most a vegen szakitani akartam vele azzal az indokkal hogy megcsaltam , probara tettem , es kerdezte hogy mi volt , mondom megcsokoltam , azt mondta az sem zavarta volna ha lefekszem vele ugyse szakitana velem ezert (a csokos story amit mondtam neki kitalacio), es ebbol azt szurtem le hogy biztos megcsalt a telen .Es a vegere nagyon megutalatam volt amikor vissza sem irt , mindig vissza konyorogte magat ha pl.elutaztam nem erdeklodott irantam. Megutaltam ...de iranta ereztem legerosebben hogy szeretem
2016. jún. 17. 18:23
 1/4 anonim válasza:
9%
Nem leszel
2016. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lennél? Majd találsz valakit, aki nem színészkedik, és fontos vagy neki. Volt már tartósabb, egyáltalán bármilyen kapcsolatod? Lehetséges, hogy azért érzed úgy, hogy eddig a legjobban őt szeretted, mert ez tűnt a legkomolyabb kapcsolatodnak. 17/L
2016. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen volt elotte egy tizenot honapos
2016. jún. 17. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Leszel még szerelmes, ne aggódj. Most csak a csalódottság miatt gondolod, hogy nem de ahogy szépen lassan telik az idő elfelejted és minden rendben lesz.
2016. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!