Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az érzések vajon megmaradnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzések vajon megmaradnak, ha az este történteket el is felejtette? Kicsit hosszú, kicsit kisze-kusza, bocsi.

Figyelt kérdés

Egyik este kimentem egy nagyon régi, nagyon jó barátommal a városba. Pont eleget ittunk ahhoz, hogy az este végére összebújva feküdtünk a hátsó udvarunkon a csillagokat nézve és a világ nagy dolgain elmélkedve. Ő nem az a fajta srác, aki szereti kimutatni az érzéseit, sőt, inkább az a keménykedő típus, ezért józanul még sosem kavarodtunk így egymásba, most viszont olyan dolgokat mondott, amik őszintén szólva nagyon megleptek. Olyan apróságokra figyelt fel bennem, amit én magam sem vettem észre magamban. Olyan dolgokat osztottunk meg egymással, amiket egyébként addig nem nagyon. Olyan természetesen ölelt át akkor este, hogy azt akartam, maradjunk úgy örökre. Viszont még az ősidőkben együtt volt a mostani legjobb barátnőmmel, ezért háromszor megfogadtuk, hogy ami akkor történt, az soha többet. Ő többször be is jelentette, hogy szerinte emlékezni se fog már erre (ő többet ivott, mint én). Megfogadtatta velem, hogyha én emlékezni fogok a történtekre, nem mesélem el neki. Ma megkérdeztem tőle, hogy emlékszik-e bármire, a válasza nem volt, viszont furcsán viselkedett. Az érdekelne, hogy szerintetek ha el is felejtette a történteket, megmaradhattak-e benne az érzelmek, amik kialakultak az éjszaka folyamán? Gondolom konkrét válaszok ilyen kérdésre nem érkezhetnek, erről csak elmélkedni lehet, de érdekel, hogy egyáltalán lehetséges-e szerintetek.

15 évesek vagyunk és már túl régóta ismerjük egymást, ha ez számít egyáltalán valamit.



2016. jún. 17. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem az zavar jobban, hogy ôsidőjben eggyüt volt a barátnőddel. Tehát már 5 évesen jártak?
2016. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

''a srác és az én szüleim jó barátok''

És elvileg most 15 éves nem? és kb 10 éve ismered...

Mi a fa*zt barátkoznak a szüleid egy 5 évessel?

Megmondanád nekem?

Hogy alakult ki ez a barátság az 5 éves kölyök és a 30+ szüleidel?

Ki mentek homokozni vagy mi?

''ősidő'' az ősidő... -.-

2016. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

el kéne mennem kritikusnak...nagyon szép karierem lehetne!

16/f és még mindig hiszek abban hogy a barátnőjét ennek a fiúnka a BENSZÜLÖTTvérrokona fűzte...

2016. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!