Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek barátzónáb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek barátzónában vagyok?

Figyelt kérdés
Másfél éve megismerkedtem egy lánnyal, elmentünk randizni, egész jól sikerült sokat ölelkeztünk majdnem csók lett belőle, de nem lett volna szabad mert akkor mindkettőnknek volt egy rossz kapcsolata. Utána mindketten szakítottunk, és mondta hogy én is miért akkor jövök amikor nincs kész egy komoly kapcsolatra... szóval maradtunk barátok de sokszor megyünk romantikus helyekre kettesben, vagy nálam filmnézés közben hozzám bújik az ölemből nézi, olyan is volt hogy kézen fogva autókáztunk ami nem egészen szabályos de van ez így... De ha kérdem hogy nem e lenne köztünk több akkor vagy azt mondja hogy ha nem menne akkor ugrana a barátságunk vagy ha rossz passzba van és akkor kérdem akkor meg fogjam fel hogy nem érez irántam semmit csak barátságot... Na szerintetek ez most barátzóna vagy valami más?

2016. jún. 19. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen XD
2016. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát,ez elég friend zone gyanus sajnos :( szerintem ha akarna tőled többet,akkor már összejöttetek volna.
2016. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljes mértékben barátzóna :(
2016. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
yap
2016. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez barát zóna, de ki tudsz törni belőle. nehéz, de nem lehetetlen. ne megbeszélni akard vele, hogy szereted, ne szerelmet vallj neki és pláne ne győzködd róla! ez nem értelmi szinten dől el (főleg a lányoknál), hanem érzelmi szinten. ha most nem érez irántad semmit, akkor nem lesz semmi. ha érez irántad valamit, akkor meg lebeszélni sem tudnád...


az érzéseit indítsd be, hogy vonzódni kezdjen irántad. érezze jól magát veled, szórakozzon jól, de ne csak barátként, hanem érezzen többnek. ne olyan dolgokat csinálj vele, amit egy barát szokott, hanem amit egy udvarló. teremts randi jellegű helyzeteket úgy, hogy nem hívod randinak, ő mégis érezze úgy, hogy randiztok. ne lelkizz vele a problémáiról, hanem szórakozzatok, nevetgéljetek, csipkelődj vele, tegyél szexuális utalásokat, adj neki lehetőséget, hogy észrevegye, hogy férfi vagy és nőként tekintesz rá, érd el, hogy ő is férfiként nézzen rád, ezt vonzónak találja benned és elkezdjen vágyakozni irántad. érezze, hogy nem csak barátként, hanem kapcsolatként is érdekel téged, de ne mondd ki, ne terheld ezzel tudati szinten.

2016. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól értem, megkérdezted, és azt mondta, nem érez irántad csak barátságot? Akkor mi a kérdés?
2016. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen, elegge
2016. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!