Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért történt meg ez velem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történt meg ez velem? Hogyan vonjam le a tanulságot?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. Év elején amikor megismerkedtünk nagyon tetszettem neki állítólag és mire én is nyitott lettem volna a dologra megunt vagy nem tudom és egy másik lannyal kezdett járni ami nagyon rövid ideig tartott. Azután mivel nekem még mindig nagyon tetszett így irogattam neki meg tök jól elbeszélgettünk kb olyan 4 hónapon keresztül. Azután kicsit részeg lett és elmondta hogy ő még mindig érez valamit. Nah igén ez kb 3 hétig tartott aztán jött ugyan az mint legelőször..elöször csak ritkán elbizonytalanodott de megtudtam vele beszélni aztán 2 naponta gondolta meg magát most meg már nem szeret. Gondolom én mert nem is ír és nem is akar. Azt mondta azért nem szeret már ugy mert keveset lát. Erre feldobtam a témát ha ennyin múlik találkozzunk. Mondta hogy oké de nem tudta megmondani mikor csak annyit majd másnap kiderül. De most sem irja meg hogy mikor ér rá tehát nem is akar találkozni csak akkor nem ertem minek hitegeti még hogy szeret.. a nagy bajom az lenne még ehhez kapcsolódóan hogy igen. Megint úgy jártam mint legelőször. Ezt vegyem jelnek hogy nem tanultam a hibámból először és most ezért jött ez így össze újból? Vagy csak egyszerűen mindig elszúrunk valamit?


Én tényleg nagyon megszerettem a fiút. Nem a legjobb pasi de teljesen beleszerettem a személyiségébe..ezt az egy dolgot kivéve hogy ennyire hullámzó és "lángolekony"


Arra is gondoltam hogy őt nem is a zsákmány érdekli hanem a vadaszat. Azaz becserkész egy lanyt és aztán eldobja. Jöhet a következö.


Szeretném ha segítenétek akár privátban vagy itt is! Hogyan lábaljak ki ebböl az egeszböl? Mi a véleményetek hagyjam?


Jah es igen. Most nem beszélünk és szerintem ha rajta múlik egész nyáron nem fogunk pedig nem ugy váltunk el hogy meg van beszélve. Tudom ha ráírnék csak magamat kínoznám es nagyon rosszul érezném magam de így azért csak nem kéne befejezni. Szerintetek? Tapasztalatok?


Bocsi a sok helyesírási hibáért és köszönöm a segítő válaszokat! :) 15l 15f


2016. jún. 25. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipikus nem tud mit kezdeni magával. Így egyszer van hozzád kedve, egyszer nincs. Nehogy rá írj, hagyd az egészet, majd jön olyan aki tesz is érte hogy találkozzatok mert tényleg veled akar lenni. Legyen önbecsülésed, mert később minden ilyen fiú miatt szenvedni fogsz feleslegesen. Itt a nyár, inkább érezd jól magad :)
2016. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen nem tudom felfogni miért van ez?? Ha amúgy meg annyira rendes.. ezt kinőheti még? Vagy ha várok rá sokat amíg beérik?
2016. jún. 25. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem is fogod megérteni, majd lehet ha idősebb lesz változik, de nem kellene éveket várnod rá. :D
2016. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ugy nem is akartam hogy ő csajozik én meg egyedül vagyok. :) De eldöntöttem és ráhagyom legalább is a nyárra aztán suliban meglatjuk mi lesz.. vagyis megpróbálom ráhagyni
2016. jún. 25. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogadjunk azért kell neked, mert nagyon helyes!
2016. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Alacsonyabb nálam és olyan mint egy kis medve
2016. jún. 28. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!