Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, hogy mondjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy mondjam el a szüleimnek, hogy járok valakivel? Vagy egyáltalán elmondjam nekik?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit mar fel eve nagyon szeretek. Mar 2-3 hete sokat talalkozom vele, es sokat beszelunk. O jarni akar velem es en is velen, de a szuleim miatt nem lehet mert ok nem engedig mert h tul korai! Amikor talalkozom vele mindig azt hazudom, hogy a baratnoimmel talalkozom! Nem tudom mit csinaljak. Az o szulei orulnenek neki mert mindig mondjak, hogy miert nincs baratnoje! Szerintetek mit csinaljak? Elmondjam nekik? Olyan tehetetlen vagyok. En nagyon szeretm, csak a szuleim nem tudom mit szolnanak. Ha elmondom, hogyan mondjam? A válaszkat előre is köszönöm! ( 14/L )
2016. jún. 25. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik. Pl: Szerelmes vagyok egy fiúba és elhívott xy helyre, ő is szerelmes belém ....
2016. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a srác? Mond meg nekik, hogy csak kicsit több, mint baráűtság, jó nektek együtt, és szeretnél vele kimenni. Majd ők összerakják aztán.


Nálunk is így volt.. Szia anyu, kimegyek xynal sétálni, meg beszélgetni. Lány ugyanezt mondta. Egyikünk se mondta otthon, hogy figyelj anya, járok xynal.. Mindkettőnk szülei öszerakták a képet. És szerencsére nem ellenzik. Időt is szépen kapunk.

2016. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem nekem is valahogy majd összerakják! Amúgy a srác 15 éves. :-))
2016. jún. 26. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!