Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy járok valakivel, ha a sráccal már látatlanban is előítéletesek, és elutasítóak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, magamat megbízhatónak tartom. Nagyon ritkán járok el itthonról bulizni, ha elmegyek az is pár utcányira van, barátokkal beszélgetni, meg filmezni, ilyesmik. Részeg sem voltam még sosem. Lelkiismeretesen tanulok, Budapest egyik elég erős gimnáziumában, és a bizonyítványom is kitűnő. Anyukám viszont nem bírja elviselni ezeket a barátaimat. Mindegyik barátnőmben is talál kivetni valót. "Ő cigizik, ő festeti a haját, ő bulizni jár..." Most van egy barátom, egy nyári társaságból ismerem, és úgy jöttünk össze. Elég hosszú ideig tartott mire végül járni kezdtünk, de most nagyon úgy néz ki ő komolyan gondolja. Én szerelmes vagyok belé, már régóta... Szóval én is komolyan gondolom. Csakhogy ő fiatalabb nálam pár hónappal. Ez anyukámnak már akkor sem tetszett, mikor csak barátkoztam vele. Ezen kívül probléma még az, hogy ő nem gimibe jár, hanem autószerelő szakközépbe, tehát nem elég jó nekem, és, hogy régen ismerte gyerekkorában az anyukáját, és túl egyszerű volt számára. Összegezve túl komolytalan, és nem elég jó nekem. Pedig a srácot még egyszer sem látta. De nem is akarja. Elmondani sem merem neki, félek, hogy eltilt tőle. Mit tehetnék? Egyáltalán miért viselkedik így, mikor már nem vagyok kislány, és jövőre 18 leszek?!


2013. márc. 26. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azaz 1 év nem számít h 18 leszel, ebben a korban nagyon sok szülő félti a kicsi lányát vagy fiát, és senki sem lehet elég jó senki!
2013. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És akkor? Mihez kezdjek? Szeretem a srácot, és tényleg komolyan gondolom vele. A szüleimnek nem szívesen hazudnék, találkozni szeretnék azért időnként vele. Amúgy van 2 nővérem... a családban én vagyok a legkisebb, és nagyon féltenek emiatt -.-
2013. márc. 26. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Háború lesz.

De ülj le szépen anyuval és mond el neki hogy ez van ő a barátod ha nem megy akkor csak titokban fogsz tudni vele találkozni és kénytelen leszel sokszor hazudni is.

ÉS akkor talán megérti h jobb ha beengedi és elfogadja ha biztonságban akar tudni.

2013. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor kérj segítséget a nővéreidtől, ők már átmentek ezen...
2013. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem én nem közölném, ha pedig mástól tudja meg, akkor elgondolkozhatna szépen magán, hogy vajon mi vezetett oda, hogy a lánya titkolózzon...


Örülj neki, hogy te nem lettél képmutató ember, ne hagyd, hogy a szüleid rád erőltessék a felfogásukat! Mégis miért lenne valaki kevesebb attól, hogy fest a haját, cigizik, eljár szórakozni, vagy épp nem gimibe jár? Meg hogy lehet mégis olyanon problémázni, hogy az a fiú PÁR FUCKIN' HÓNAPPAL fiatalabb nálad?!

Értelmes csajszinak tűnsz, járd a saját utad, amennyire lehet, én ezt javaslom! :)

2013. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A nővéreim már csak poénból is mindig ellenem beszélnek, merthogy nekik senki nem segített.
2013. márc. 26. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
A kis köcsögök! Szétszúrkáljuk őket!
2013. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Komolytalan válaszok nem érdekelnek, ne haragudj, nem tudok ezen még mosolyogni sem. Ha nem tudsz tanácsot adni menj egy másik kérdéshez, és ott próbálkozz.
2013. márc. 26. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Értem... az hogy kicsit fiatalabb vagy mást tanul, nem számít. Tégy úgy mintha nem lenne gond, jelentsd be otthon hogy jártok, és ha anyád nem támogat akkor nem megértő. Ez esetben kiállhatsz magadért vagy a későbbiekben nem beszéled meg a dolgaidat anyáddal. Ő választ.
2013. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sajnos anyukád lenézi őket, valami más áll a háttérben

csak ez lehet, mert az nem indokolja, hogy Te vagy a legkisebb, ilyet én sem teszek itthon

attól a srác fiatalabb nagy ügy, az nem baj

miért kéne gimnáziumba járni, jó ég egyik gyerekem se járt oda,

sajnos anyukáddal kell beszélni, fogadja el, de ez a beszélgetés nem úgy megy odamész és most, hanem mikor látod jó kedve van, szóval Te ismered mikor van ilyen pillanata N

2013. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!