Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha a párotok szüneteltetni akarja a kapcsolatot pedig szerelmes? Volt már valakivel ilyen, mi lett aztán, később összejöttetek?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ide leírni a részleteket, nem akarom, hogy véletlenül valaki rám ismerjen, ha valakit érdekel a sztorim vagy volt hasonló helyzetben és úgy érzi tudna/ szeretne segíteni,annak leírom privátban.

Előre is köszönöm a válaszokat, kérlek írjatok nemet és kort is.

L



2015. júl. 26. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog biztos: ha valaki szüneteltetni akarja a kapcsolatot, az jót nem jelent. És még nem is segít szerintem, csak eltávolodtok egymástól.
2015. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem jöttem ki jól szüneteltetésből. Ahol kétségek vannak, ott nagyon ritkán jön rendbe.
2015. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párommal látszólag minden rendben lenne, mégis szünetet akarna akkor azonnal szakítanék vele és megszakítanék vele minden kapcsolatot. Már voltam ilyen helyzetben, még az exemmel. Egyik pillanatban akart engem, a másikban még túl korai volt hogy "összejöjjünk" pedig szinte már nála laktam, amit ő erőltetett. Soha nem tudta mit akar, és elegem lett a kétségekből. Állandóan szenvedtem miatta. Nem éri meg. Inkább szakítottunk, sokkal könnyebb volt úgy, és azóta már egyáltalán nem gondolkozok azon, hogy mi lett volna ha vele maradok.
2015. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem és nekem sem fordulna meg ez soha a fejemben, ha minden rendben van.


Viszont egyik barátnőmnek volt egy pár napos szünet a kapcsolatukban. A fiút az anyja befolyásolta nagyon, nem tetszett neki a barátnőm, de végül rájött, hogy nem hagyhat teret az anyja zsarolásainak, majd folytatták a kapcsolatot. Náluk a szünetben a férfi összeszedte magát, így tudták normálisan folytatni. Ez volt tavaly nyár fele. Azóta nagyon jól megvannak.


Ha a szünetnek hozzátok van köze és nem külső körülmény, akkor ott valami nem stimmel, nehezen lehet ugyanott folytatni ahol abbahagytátok.

2015. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jöhet a sztori! 29/f
2015. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szünet általában nem jelent jót, de annyira rosszat sem. Lehet csak valami válsagban van, és nem akarja hogy rád is hatással legyen ez a dolog.

Kérdezd meg tőle az indokot, ha szeret, mégis miért akarna szünetet tartani. Valami oka biztos van.

Ide is jöhet a sztori!

L

2015. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!