Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Milyen az ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés

Szemszín, hajszín, bőrszín, hajhossz, mellméret, testalkat, magasság, súly, arc, stb.


És hogy belsőre milyen.


2016. jún. 27. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szemszín : kék zöld barna mind1

Hajszín : vörös szőke

Bőrszín : fehér

Hajhossz: 30 40 cm

Mellméret : mindegy

Testalkat : karcsú

Magasság 170alatt

Súly 60alatt

Arc : ezt nem lehet leirni....de mondjuk szeplős

2016. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideál, meglátni és megszeretni ^^
2016. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hahahahahahaha:'D 7900001-dik kérdés:'D
2016. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szemszín : kék

Hajszín : szőke, barna

Bőrszín : fehér

Hajhossz: igazából a vállig érő a minimum onnantól csak nagyobb

Mellméret : 75-80B

Testalkat : karcsú

Magasság 170alatt

Súly 60alatt

Arc : ezt nem lehet leirni szerintem se

2016. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AnDrÁs_HuN válasza:
sztem a lényeg hogy klassz csaj legyen :D
2016. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: A karcsú testalkaton kívül leírtál engem :D
2016. jún. 27. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Szemszín, hajszín nem érdekel, mindegyik tetszik. Bőrszín fehér vagy kreol (nem roma), hajhossz rövid, vállig érő vagy fiúsan rövid. Mellméretből legjobban a kicsi (akár teljesen lapos) vagy a közepes tetszik. Testalkatra annyi hogy ne legyen nálam kövérebb, én viszonylag vékony vagyok. Magasság nem számít, bár én 190 centi vagyok, úgyhogy nem árt ha azért felér az államig :D Súly az megint olyan hogy nem lehet megmondani, függ a magasságától és hogy hogyan oszlik el rajta. Arcra nagyon sok féle lány tetszik, tetszenek a nagy szemek, vékony szemöldök, hosszúkás arc, karcsú nyak.



Belsőre nyilván az alap közhelyek, legyen kedves, aranyos, lehetőleg szabadidejében ne kínozzon kisállatokat, stb. Ezen felül én úgy állok hozzá hogy bármilyen lehet, én nagyon sok féle emberrel ki tudok jönni és érdekes megismerni különböző személyiségeket, felőlem lehet valami goth szekta tagja is, ha jól kijövünk és kedveljük egymást akkor felőlem teljesen oké. :)

2016. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ideálom? A volt osztálytársnőm az ideálom testre! Belülről kedves őszinte törődő megbízhagó.
2016. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!