Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem értem meg magamat. Sokszor...

Nemtom97 kérdése:

Nem értem meg magamat. Sokszor annyira félek hogy átver vagy hogy elveszithetem a barátomat. Hogy megcsal és más ér hozzá stb. Talán kihatással van rám az is hogy elveszitettem a családom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan rossz gondolatok vannak a fejemben, ha távol van. Hogy már lehet nem szeret, lehet más tettszik neki, csak nekem fél elmondani merthogy az mekkora fájdalom lenne nekem. Néha arra gondolok, hogy egyedül élnék, de annyira szeretem a párom, hogy még soha senkit nem szerettem ennyire. 19L

2016. márc. 7. 21:54
 1/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy valami nincs rendben velem. Pszihologushoz nem megyek,nekem az nem segit. Sokszor magamban tartok dolgokat,mint ezt is. Mondtam már többször barátomnak,de ő ezt nem érti igazán meg. Talán jobb lenne ha egyedül lennék? Annyi tragédia után,olyan nehéz elhinni hogy kaptam egy jót az élettől.. Lehetséges az,hogy mégérzem hogy már nem szeret? Annak ellenére hogy ugyan úgy viselkedik velem? Már nem néz olyan hosszan a szemembe mint ahogy én szeretnék az ő szemébe nézni. Nekem ez fontos
2016. márc. 7. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Verd ki ezt az őrülstaéget a fejedből, csak pozitívan
2016. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálom. De tudjátok milyen nehezen megy ez? Ezek érzések,és néha rámtörnek ezek a félelmek. És nem tudok ellenük mit tenni. Csak elegem van
2016. márc. 7. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsika őrültséget akartam irni:D
2016. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!