Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok milyen a fiú ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés
Külső-belső,előny-hátrány,ami eszetekbe jut leírnátok?

2016. jún. 29. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Belső: intelligens, romantikus, vicces, tud komoly lenni, gondoskodó, hűséges, megértő, lehet vele beszélgetni, és lehetőleg legyen közös érdeklődési körünk

Kizáró ok: lenéz, nem kezel egyenlő félként, vagy ha megcsal.

Külső: Ne legyen se nagyon kövér, se nagyon sovány, és legyen nálam magasabb. Ennyi. De előny a barna haj és szem, meg ha nagyon magas:)

2016. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kulso: velem egy magas vagy magasabb, barna vagy szokesbarna haju, a szemszin nem szamit, eddig ugyan nekem csak ket fiu tetszett/tetszik igazan es azoknak mind nagyon-nagyon hosszu szempillaik voltak, ne legyen kover de palcika se, legyen izmos de ne legyen azert ilyen eroember akinek minden egyes izma bazinagy.

Belso: legyen humoros meg tudjon nevettetni, jofej, kedves, meg pl ha valaki valami csunyat mond ram akkor vedjen meg, oszinte, es ha mar nem erez irantam olyan nagy szerelmet akkor mondja el a szemembe es akkor max szakitunk, intelligens

Ami rossz belso tulajdonsag: hazug, gonosz, unalmas, sik hulye, magamutogato

2016. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre mindegy milyen, változó. A lényeg h ne legyen duci, se csont sovány, inkább olyan átlagos. Ne legyen az a tipikus pawa gyerek. És ne legyen túl hosszú a haja mert manapság nagyon elterjedt a fiúknál a konty. Legyen magasabb mint én. Szóval legyen egyéniség, az a legjobb ha fura ruhákban jár, pont mint én:)

Belső:legyen kedves de túl romantikus. Legyen magabiztos. Plusz pont ha szereti az animeket:3

Szeressen filmet nézni mert én imadok filmet nézni.

2016. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Magas, vékony, barna/fekete haj, külsőre ezek tetszenek és az plusz ha deszkás stílusa van. *.*

Előny ha szereti a rockot, animéket, de nem baj az sem ha nem szereti, csak ne zavarják őt ezek a dolgok.

Legyen hűséges és őszinte.

Jobban kedvelem a csendesebb, visszahúzódóbb fiúkat, de azért lehessen vele beszélgetni, hülyéskedni, fontos, hogy megtudjunk nyílni egymás előtt. A tesóim állnak hozzám a legközelebb szóval annak is örülnék, ha jól kijönne velük, habár ez nem túl nehéz.:D

Ha cigizik az nem zavar, viszont ha füvezik/drogozik az már nagyon is..:3

16l

2016. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Belső:okos,kedves,vicces,őszinte,hűséges,szenvedélyes

Külső:magas,szálkásan izmos,de nem kigyúrt,világosbarna haj,smaragdzöld szem

Hátrány:ha csak a Facebookon tud élni,sértődékeny,erőszakos,unalmas,ostoba

2016. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kulso:magas, vekony, zold szem, barnas haj, barnas borszin, szepfiu, jokepu

Hatrany: alacsony, kover, ronda

Belso: kedved, megerto, kakandvagyo mint en, figyelmes, talpraesett, okos

Hatrany: buta, gonosz, hazug, ketszinu, bizonytalan

2016. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Belső: kedves, gondoskodó, szeressen, ne legyen betegesen féltékeny és legyen odaadó. A lényeg az hogy jöjjúnk ki jól, nagyjából egyezzen az izlésünk szinte minden téren, és akár egész nap el tudjak vele lenni anélkül hogy unatkoznék.

Külső:na az már bonyolultabb xd..igazából az összkép legyen jó, nem tudom mondani hogy "legyen kék szeme és legyen kigyúrt állat" vagy ilyesmit, mert egy fiú kockahassal és ducin is elnyerheti a tetszésemet. Azért persze vannak határok: pl ne legyen elhízva, de ne is legyen 30 kiló. Vagy: ne legyen fenékig érő haja de ne is legyen kopasz. Ne legyen egész nap a konditeremben de azért látszódjon rajta hogy néha feláll a fotelből. Ne legyen 150 cm de azért 2 méter se...na ilyesmik a lista végtelen:DDD

Szexuális identitás terén eléggé elfogadó vagyok, lehet bi mondjuk 60%-40% eloszlásban a nők javára.

Előny ha sportoló (főleg kézilabdás vagy birkózó:p), és ha picit dilis:$:3

2016. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Anonymus0123456789 ***** válasza:
Legyen velem egy magas vagy kicsit magasabb nálam (170 cm vagyok). Előny a sötét haj, ne legyen túl duci pl.: 85 kg(nee), de ne is legyen tipikus 40 kg páwa, hát körülbelül 60-70. Nem kell hogy kigyúrt legyen, csak szeresse a kosárlabdát. Szemek mind1. Belsőleg, legyen jó fej, vicces, szeressen hülyülni, de lehessen komolyan beszélni vele. De persze legyen kedves, barátságos, megértő. És bírja a barátaimat. Kb. ennyi :) Egy ilyet eltudnék képzelni magam mellett. :)
2016. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem elég furcsa ideálom van 😅 elösszőr is a belső: legyen kedves, barátságos, tudjak vele beszélgetni, az érdeklődési körünk (nagyjábol) egyezzen. (Ha lehet szeresse az animéket, a Japán kúltúrát, esetleg ő is szeressen rajzolni ^^) persze, legyen hűséges, ne számítsak neki úgy mint egy játék, emelett ne féljen kezdeményezni! Ha lehet legyen okos.. Még ha stréber az is tetszik, emelett legyen egy kicsi elképzelése legalább arrol mit szeretne kezdeni az életében. A fura az ideálomban az a külső: semmi képp ne legyen teljesen kigyúrt.. Persze legyen egészséges teste habár.. Öszintén nekem a.. Duci fiúk jönnek be. Legalább is mindenképp ne legyen nálam vékonyabb! De valamiért egy olyan fiú melett akin egy picit több a felesleg, biztonságban érzem magam, emelett mivel ölelkezős tipus vagyok így jobb is megölelni ^^ emelett a haja.. Mindenképp legyen barna v. fekete, ne legyen nagyon rövid, de a maximum talán.. Ami nyakig ér habár ez már nem divat nekem egy kicsit tetszik. Szemszíne tulajdonképp mindegy de talán épp a barna tetszik a legjobban ^^
2020. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barni5 válasza:
9-es az ideálod vagyok leszámítva azt, hogy vékony vagyok.:)
2021. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!