Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adhatnám neki "vissza"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám neki "vissza" azt a fájdalmat, amit ő okozott nekem?

Figyelt kérdés

Bár tudom, hogy a legjobb fegyver a megbocsátás, és követendő példának tartom, és követem is, ez esetben más a téma. Szerelem.

A párom, akivel fél évig jártunk megcsalt, és nagyon megalázottnak érzem magam miatta, hiába, hogy nem én vagyok a hibás. Eldobott, amikor én mindig ott álltam mellette, kinevetett, kihasznált, mikor én szerettem.

Hogyan adhatnám ezt neki "vissza"? Lányok, akik jártasak vagytok ebben, tipp? :) Tűnjek szomorúnak, hogy lássa mélyen megérintett, vagy mosolyogjak?

Eddig mindig csak szomorú voltam előtte is, mikor megláttam pl.buszon, majdnem sírtam, gondolom látta rajtam, gondolom tetszett neki..

Kérlek, segítsetek!

17/L



2016. júl. 2. 02:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt a bosszú már el van késve. Le kellett volna keverned neki akkor amikor kiderült 2 büdös nagy pofont. Kerüld el messziről. Esetleg mondd el neki, hogy mivel most, hogy szakítottatok, végre tudod, hogy másoknak sokkal nagyobb a farkuk mint neki.
2016. júl. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Sehogyan. Az ilyen azt sem érdemli meg, hogy foglalkozzanak vele! Tégy úgy legközelebb, mintha észre sem vennéd!
2016. júl. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne gondolkodj bosszún, "visszaadáson", mert az visszaüt rád!

Te "visszaadod", aztán ő visszaadja, amit visszakapott - ez pedig csak mind nagyobb és nagyobb lesz, hiszen öngerjesztő folyamat.

.

Oregapám (bölcs volt az öreg) mindig azt hajtogatta:

a trágyás-kocsi tetején vigyorogvy kell ülni! Ha vigyorogsz, nem sajálni, hanem irigyelni fognak!

Bárhogy érzel is belül, hintsed el - úgy, hogy a fülébe jusson - milyen jót tett, mert JOBBAT, KÜLÖNBET találtál, ami szemétsége (megcsalása) miatt nem történt volna meg!

2016. júl. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ha le se szarod. :) A legjobb bosszu ha ugy mesz el mellette mintha nem is ismerned.

En is visszaakartam adni a sracnak a fajdalmat. De nem eri meg. Mert akkor tudja, hogy meg mindig erdekled ot. :)

2016. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. 17 éves vagy nem 3. Ennyi idősen meg már nem folytatunk semmiféle bosszú hadjáratot.


Am komolyan azt hiszed,hogyha látványosan vagy szomorú, az bármilyen hatást, érzelmet ki fog váltani belőle?! Ha őt érdekelnék az érzéseid, akkor nem csalt volna meg...

2016. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Csinálj úgy mintha idegen lenne, nézz keresztül rajta.
2016. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb bosszú, ha beújítasz egy nála sokkal jobb pasival.


23/F

2016. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Bár tudom, hogy a legjobb fegyver a megbocsátás,"

Ezt a mondatot felejtsd el, mekkora hülyeség.....

Egyébként ne mosolyogj, ne csinálj semmit, csak egyszerűen hagyd figyelmen kívül.

2016. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Uristen ha nem ugyanigy voltam .. fel evig voltunk egyutt, 2 lannyal is megcsalt, ma mar eszre se veszem es innen onnan hallom hogy hianyzok neki :)) de hat elkesett;)

es a kerdesedre meg annyit, hogy ne foglalkozz vele, hadd erezze hogy nem jelent neked annyit (meg ha szereted is akkoris!:) hidd el, az faj az embereknek a legjobban ha letojjak. Rajon majd hogy a k**vak nem hoznak boldogsagot stb stb.. de akkor keso lesz:)

2016. júl. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!