Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék neki fájdalmat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék neki fájdalmat okozni? 20f

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lány, aki kétszer hitette el velem, hogy lehet nála esélyem. Egyszer tavaly, amikor aztán szépen átvert mert összejött egy másik sráccal. Ezután több ,mint fél evig nem beszéltem vele, de a szülinapján, június elején ráírtam. Kiderült már nincsen barátja ezért talalkoztunk is. Én bolond ekkor is azt hittem van esélyem, de a barátzónába kerültem. Taktikát váltottam és elkezdtem direkt más lányokkal randizni, hogy ne tartson axeszuális élőlénynek. Ezt sem jött be, mert július végén megerősítést kaptam a barátzónás státuszomra. Ezért vagy két honapig rá sem írtam, mert nem akartam lelkiszemetesláda lenni, vagy asszisztálni, hogy összejöjjön mással. Azonban egy hete ráírtam,mert nagyon hiányzott. Sokat gondolok rá, szeretném látni, de közben mérges is voltam a lányra, amiért a bolondját járatta velem. Tegnapra megbeszéltünk egy találkozót ,amit az utolsó percben egy hüly, indokkal lemondott. Olyan szinten mérges és indulatos vagyok még most is, hogy el se hiszem. Azt akarom érezze át a fájdalmam,mert csúnyán elbánt velem. Tudom, hogy ez gyerekes dolog és, hogy akkor tettem jól, mikir nem is beszéltem vele,hiszen belül éreztem, tudtam milyen.Viszont még is éreztem/érzek iránta valamit. Az a nagy baj, hogy még könnyűvérűnek se se lehet mondani a lányt, mert nem az. De velejéig gonosz az biztos. Most nagyon kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban mert hiányzik is és egy kanál vízbe meg tudnám folytani. Mit csináljak?
2015. szept. 3. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne légy busszúálló, az nem enyhíti a fájdalmadat, simán szakíts meg minden kapcsolatot vele inkább.
2015. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Hagyd a francba, azzal jársz a legjobban.
2015. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ismerkedj más csajokkal. Talán akkor még féltékeny is lesz :) 2o/l
2015. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember, úgy loholsz utána mint egy kutya... hagyd a francba, embereld meg magad és legyél férfi.
2015. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem derül ki, hogy mivel hitette el veled, hogy másképp gondol rád, mint barátra. Sanszos, hogy te akartad nagyon azt hinni, ő meg nem adott rá semmi okot.

Mindenesetre jól tette, hogy nem jött össze veled, az ilyen fiúkat nagy ívben kerülni kell, akik bosszút akarnak állni, ha kosarat kapnak. Sosem szeretted őt igazán, csak a hiúságodnak árt, hogy nem szerezted meg. Egy kanál vízben meg tudnád fojtani, és még a lányt nevezed velejéig gonosznak?????

Hogy mit csinálj? Nézz szembe önmagaddal!

2015. szept. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért járt el veled mert egy hülye vsgyz.... De majd megtanulod... Hagyd ezt a lányt a francba, tőled van értékesebb is :)
2019. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, ennyire gyerekes fiút jobban is tesz ha kikosaraz.


Te meg nem érzed magad dedósnak h bosszút állnál csak mert nem jött pssze veled?? 20 éves létedre olyan vagy mint egy alsós komolyan.

2019. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!