Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már nem érdekelném barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdekelném barátom?

Figyelt kérdés
Lehet hogy apróság, nem akarok ennyi miatt vádaskodni az irányába, ezért kérem a véleményeteket. Távkapcsolatban élünk, kb 2-3 hetente látjuk egymást. Amit most furcsálok hogy eddig suli előtt minden reggel rámírt hogy jó reggelt, hogy aludtam. Mostanában reggelente szintén mutatja a messenger hogy online, de ha én írok neki, pár perc múlva írja hogy 2 perce volt elérhető. Régebben ha küldtem neki egy szívet (nem 10 percenként, hetente 1-2x), akkor reagált rá valami odaillőt. Mostanában csak vigyorgó smiley-t kapok rá. És a legzavaróbb, ha mondom hogy meséljen valamit, semmit nem tud. Órákon át vagyunk úgy fent hogy nem beszélünk, holott régen azt mondta, nem szereti ha ott vagyok és nem beszélünk. A következő találkozás jövő héten esedékes, csak akkor látom ha személyesen is furán viselkedik. Azt mondja, hogy még szeret, de azt is csak akkor, ha előbb én mondom. Kezdek parázni. Ötletek?

2015. nov. 12. 07:32
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia. Gondolom lány vagy. Én fiú vagyok és nekem is távkapcsolatom van a suli miatt.

-Én véleményem szerint nem kell tartanod tőle. Azért van, hogy a fészbuk jelzi, hogy fönt van, mer mikor lelép, már nincs ott de még jelzi pár percig, szóval nem ő hagy ott.

-Az, hogy nincs téma nálunk is meg van. Én sem tudok már mit mondani barátnőmnek és már azzal is megelégszem, ha látom hogy fent van és csak néha néha írunk egymásnak 1-2 szót. Ennek ellenére nagyon szeretem!

-A szívre való reagálás azért lehet, mert egy idő után, ha az ember sokat csinál valamit, szerintem elveszti a varázsát és ha mindig ugyan azt csinálná, akkor már ilyen robot módon menne, nem érzésből. (Remélem érthető, kicsit bonyolultan írtam le)

-Valóba élőben kell eldöntened, de ezek alapján szerintem nincs tartani valód. Én is ilyen vagyok a másik oldalról. Egyszerűen kezdtek rég óta együtt lenni.

Ha esetleg akarsz valamit, akkor privátban válaszolok.

2015. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

De azt mondod, hogy ettől független szereted őt? :)

2015. nov. 12. 08:16
 3/5 anonim válasza:
100%
Persze, hogy szeretem. Nagyon is. Csak a férfi(vagyis én) egy idő után nehezen mutatom ki az érzelmeket. De most már rég óta tart ez a hullámvölgynek nevezhető állapot, így igyekszek kicsit több időt fordítani rá.
2015. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, megnyugtatott ezt olvasni. Remélem nálunk is csak ez van, de ha nem, akkor személyesen úgyis látom hogy valami nincs rendben. Csak hát első kapcsolatom, meg neki is, és még "bele kell tanulni". :D
2015. nov. 12. 18:46
 5/5 anonim válasza:
Hát ha főleg, ha fiatalok vagytok és még az első, akkor van még mit tapasztalni, tanulni. Korotok? Reméljük minden rendben köztetek.
2015. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!