Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lesz így ennek a vége?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így ennek a vége? Nagyon féltem a kapcsolatunk. A többi lent.

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk már 10 hónapja tart.Én 16 vagyok, ő 21.Mindennap kb 3x beszelunk 10-15 perceket,mert dolgozik.Ezt meg is értem.Ismétlem,MEGÉRTEM.Viszont mikor este beszélünk kb fél9, vagy 9től,akkor kb semmit nem beszélünk. 5 percenként megkérdi,hogy ittvagyok-e,és ennyi.Én értem,hogy fáradt, meg minden, de azért legalább egy "hogy vagy"-ot megkérdezhetne.Ez kb szeptembertől vagy így.Mi lesz így velünk?Miért viselkedik így?Lehetséges,hogy megunt?Előtte ha dolgozott,akkor is felhívott rengetegszer.

2016. ápr. 1. 21:19
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Hát.. mivel mi sajnos nem vagyunk gondolatolvasók, lehet, hogy tőle kéne megkérdezned, mi van vele? Őszinte beszélgetés a legjobb megoldás. Amúgy meg érdektelenség nálam is jelen van, ha fáradt vagyok, bár én megszoktam kérdezni, hogy milyen volt a napja?! (Egyébként bocsi a bunkó stílusért, nem annak szántam. :) )
2016. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem,hogy miért nem szol hozzam.. Azt mondta kerdezte mit csinalok,tovabb mar mit kerdezzen? De amugy felhoztam neki rengetegszer a témát,mindig rám förmedt, hogy nincs semmi baja, stb, meg hogy o szol hozzam,meg ilyenek..
2016. ápr. 1. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet rád unt. De igazából azt csak ő tudhatja. Viszont ha tovább csinálja akkor mondd meg, hogy nem mehet ez tovább így.
2016. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Stark2000 ***** válasza:
De ha téged zavar, akkor változtathatna.
2016. ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!