Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém? Vagy csak barátként gondol rám?

Figyelt kérdés
Már 3 éve egy osztályba járunk és ebben az évben kezdünk közeledni egymáshoz de csak barátilag. És míg suliba jártunk nem is volt gond ezzel. De mióta elkezdődött a nyári szünet egyre furcsábban viselkednik velem, perverzségeket mond, meg sokat járunk el együtt csavarogni és megjegyzéseket tesz,pl: hogy milyen szép fenekem van, váratlanul lep meg kis ajándékokkal. És ilyenkor mindig zavarba hoz és nem tudom mit reagáljak. Próbál lebeszélni minden srácról, hogy ők nem jók nekem meg csak összetörnék a szívem. Néha tulságosan is közel jön hozzám... De beszélgettünk erről már sokszor és akkor is azt mondta hogy barátok vagyunk. Mikor egy másik sráccal beszélgetek mindig olyan mintha féltékeny lenne. Nem értem, hogy most miért csinálja ezt és suli közben meg miért viselkedett másképp... 18/L

2016. júl. 4. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Es ennyi nem eleg, hogy megkerdezd? Mert mi csak talalgatunk, de o biztosat is tud mondani :)
2016. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egy biztos.. hogy nem csak barátként tekint rád. lehet hogy nem szerelmes beléd, de tetszel, bejösz neki, ennyi biztos!:)
2016. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Khazixot jungle-be viszed?

Topra mész? Mer akkó dual top lesz.

2016. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Okééé... Feldobtad a napom... Ez jó volt... :DDDD


Kérdezőnek:

Bejössz neki. Több mint valószínű, hogy szerelmes is...

Akarsz-e vele lenni, vagy nem...? Döntsd el. (Van időd. )

2016. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0:34 es kifakadtam xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD32421rfacxc
2016. júl. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!