Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem fordítva szokott lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fordítva szokott lenni?

Figyelt kérdés

Adott egy mosolygós, többnyire rendesen viselkedő, jó tanuló kedves lány. Én. Kicsit visszafogott, csendes lélek vagyok, nehéz szóra bírni de utána be nem áll a szám.


Miért csak a rossz fiúknak jövök be? azt figyeltem, hogy akárhányszor valaki érdeklődik felém, általában kicsit zűrösebb srác. De ez nem fordítva szokott lenni? Hogy a "jókislányok" álmodoznak a rosszfiúk után (hogy majd miattuk megváltozik stb), azoknak meg ott vannak a rib.cok, akikkel kiélhetik vágyaikat?


Nem szórakozni jött eddig egy fiú sem, tényleg mindegyik aranyos és kedves, kitartó volt, de valahogy nem tudnék bízni bennük... Miért őket érdeklem?



2016. júl. 5. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Dugásra a ribi kell, kapcsolatra meg egy rendes lány
2016. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy ezek a fiúk csak egy dologra használnának egy lányt. Ha ott vannak nekik azok a lányok akiket könnyen megkaphatnak, akkor miért törik magukat velem?
2016. júl. 5. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ők is vágyhatnak egy normális kapcsolatra a sok ribi mellett:)
2016. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell valaki, aki kompenzálja a "rosszfiúkat". Ilyen ez.
2016. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

100% ilyen barátnőm van


nemvagyok annyira zűrös, de nolife sem

2016. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!