Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aggódó anya és laza apa. Ez...

Aggódó anya és laza apa. Ez nem fordítva szokott lenni?

Figyelt kérdés

szóval :) az a helyzet állt be,hogy újra összejöttem volt barátommal (2hetet jártunk,aztán 2 hét szünet),és anyám úgy kiakadt,hogy nem volt elég a fél órás hegyi beszéd,de jól lehordta a srécot mindennek,sőt,engem is :|

ezzel totál ellentétben,apum olyan lazán fogadta a dolgot,hogy könnyedén elbeszélgettem vele a helyzetről.


nem úgy van,hogy apuci félti a kislányát,anyu pedig kicsit lazább? o.O

mert nekem fura így :)


nálatok hogy van ez? írjatok kort is légyszi :)


17/l voltam


2014. febr. 24. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
nálunk is apum volt lazább
2014. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Nálam is így van,apával jobban szeretek beszélgetni,mondjuk vele minden téren.

20/L

2014. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk mind a ketten egyetértettek 16-17 éves koromig ebbe a témába. Nem is fiúztam 17 éves koromig, nem azért, mert tiltottak csak így jött ki. 17 évesen meg megismertem a párom, Anya aggódóbb volt, de hamar megbékélt. Apa az lazán a kezembe nyomott egy gumit mikor először együtt aludtunk. 8 éves kapcsolat lett belőle.

25/N

2014. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
nálam is úgy van, ahogy leírtad. apa lazább.
2014. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
3-mas vagyok és nem értem, miért lettem lepontozva? Azért, mert a szüleimnek nem kellett aggódniuk a pasik miatt, mert én 17 évesen érdeklődtem csak irántuk?
2014. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsések vagytok. Nekem egyik sem laza.
2014. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

érdekes mert nálunk anyám a lazább , de apám más féle képpen szigorú. Ő sértődős nem lehet vele elhülyülni egy apró (ár igaz) megjegyzésért is " Milyen szemtelen vagy" és efféle szövegek. Ami igaz az pedig igaz. Anyuval jól el lehet hülyülni , elmegyünk néha-néha városba kicsit nézelődni és igyekszik ilyenkor elengedni magát a mindennapi stresszből.


Szóval szerintem ez egyén illetve családfüggő.

2014. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Juj a 17 évres kislányt senki nem pátyolgattya hú milíen tragédia.... ne légy már életképtelen.
2014. febr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!