Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nincs velem semmi gond,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs velem semmi gond, miért nem sikerül találnom senkit?

Figyelt kérdés

Több barátom is mondta, hogy egyáltalán nem nézek ki rosszul, a személyiségem is megnyerő.


Ettől függetlenül a legtöbben csak barátságból közelítenek hozzám, ami nem zavar, mert szívesen ismerek meg másokat, csak érdekes, hogy ha sem a belsőmmel, sem a külsőmmel nincs gond, akkor miért van az, hogy a legtöbben visszautasítanak? Egy barátom azt is mondta, hogy túl kedves vagyok és ez nyálas lehet a legtöbb lánynak. Egyszerűen én ilyen vagyok, nem szeretek bunkó lenni. Nem tudom, hogy most ez jön-e be a lányoknak vagy csak szerencsétlen vagyok és bénán próbálkozom..


(17/F)


2016. júl. 5. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet túl jó vagy és úgy kezelnek téged a lányok, hogy úgysincs nálad esélyük vagy csak kedvesek a barátaid:D
2016. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Mert meleg vagy!
2016. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok...próbálj meg néha kicsit kilépni a komfort zónádból, dobj be néha egy-két huncut, perverz beszólást (de ne legyen tolakodó), kicsit mutasd meg a csajoknak a tökösebb énedet is, de egyébként semmi gond nincs a kedvességgel, csak ne legyél állandóan nyálas, ennyi a titok!


17/F

2016. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Én személy szerint szeretem, ha egy fiú kedves..:D
2016. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát..lehet rossz emberekkel találkoztam :D


Amúfy nen vagyok meleg

2016. júl. 5. 18:21
 6/14 anonim válasza:

Én is igy vagyok.. söt egy volt osztálytársnőm még a fejemhez is vágta hogy túl kedves vagyok... :D

17/F

2016. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jaj ismerős, már kezdem azt hinni hogy ez rossz tulajdonság :D
2016. júl. 5. 18:33
 8/14 anonim válasza:
Szerintem nem az de a mai csajok valamiért a bunkó pasikra buknak tisztelet a kivételnek.. :))
2016. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi, lanyok neha furak tudunk lenni, de ne valtozzatok meg emiatt!(kerdezo es a valaszolok akik azt mondtak ilyenek😊) Az is lehet hogy rossz lanyoknal probalkoztok akiknek ez a 'hudemenopávagyerekvagyok' az esetuk

Mindenesetre maradjatok kedvesek es udvariasak es majd talalni fogtok egy lanyt aki ertekeli:)

17L

2016. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Erről jut eszembe. Volt egy lány akivel beszéltem és mondta hogy ő a "rosszfiúkat" kedveli. Nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek mert ezek szerint tényleg vannak akiknek taplók kellenek aztán csodálkoznak ha bunkón viselkednek velük
2016. júl. 5. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!