Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek rosszat jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek rosszat jelent? Ha igen, akkor van esély megmenteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy ideje együtt vagyunk... De... Kezdünk elhidegedni egymástól... Kezdetekben nap mint nap találkoztunk és egy percet nem bírtunk ki egymás nélkül... De most csak hetente egyszer találkozunk és akkor sincs semmi.. szinte egymáshoz sem szólunk... Szerintem ez kapcsolatunk végét jelenti.. Mit gondoltok , mit kéne tennem???
2016. júl. 5. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod vele megbeszélni a dolgot.. de ha nem megy, nem kell erőltetni.
2016. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt az elején elkell folytani a legkisebb problémáknál... de egyszer minden kapcsolat elhűl. 1éve vagyok együtt a barátnőmmel és mivel az eleje óta féltjük a kapcsolatot ezért nem hidegültünk el... :)
2016. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én próbálom menteni a kapcsolatot... Mert én leírhatatlanul szeretem... De nem lehet ezen segíteni.. nagyon féltékeny típus... Ha van egy haverom aki csaj és azzal így.. "lógok" Akkor ő már is veszekszik velem..

Ez jó jel?? :D

2016. júl. 5. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy még mindig jelentesz számára valamit.
2016. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ketri ***** válasza:
Sajnos nekem is hasonló volt a sztori a barátommal. Suliban minden nap láttuk egymást 3 hónapon át. Egymáson lógtunk, egy ideig én is nagyon örültem neki, de sajnos aztán nem éreztem hogy nekem hiányzik így sokszor lemondtam hétvégére. Aztán neki jött az érettségi szünet ami miatt én csak hétvégén láthattam és sokkal jobb volt. Mikor suliban voltam is csak a hétvégéket vártam mert nagyon hiányzott. Tehát én ebből csak azt akarom kihozni hogy lehet a lánynak túl zsúfolt volt a sok találkozás és nem hiányoztál neki annyire mint neked ő. Azóta mi is nagyon jól megvagyunk a barátommal. :) mindig hagyunk 1 napot ki vagy később megyek olyan 4-5-6 óra körül.
2016. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!