Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk, ha ti ilyen egy ket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha ti ilyen egy ket szavas valaszokat adtok vagy van mikor hosszabban kifejtitek a velemenyeteket egy lanynak az mit jelent?

Figyelt kérdés
nem egy bubeszedu a fiu be is vallotta..de tematol fugg h mennyit ir. de olyan a beszelgetes mintha csak en akarnam. ilyenkor hagyjam annyiban?
2016. jún. 23. 21:14
1 2
 1/18 crudy ***** válasza:
Hát. Jah
2016. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
oke koszi a tomor valaszt xd
2016. jún. 23. 21:16
 3/18 zóna_pocok ***** válasza:
Lekulja az egeszet, nem erdekli, hidegen hagyja, nem fordit rad eleg figyelmet, nem rad osszpontosit, elmegy amellett amiket mondasz. Meg ilyenek.
2016. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hmm..de maskor bir sokat irni..es visszakerdez az miert van akk?
2016. jún. 23. 21:21
 5/18 zóna_pocok ***** válasza:
Lehet neha van kedve dumcsizni, de nem erdekled annyira. Beoptam egy lannyal ugyanigy, valaszolgatott neha sokat, neha meg ha en nem irok akkor abbamarad a beszelgetes. Igazabol eldumalgatott, de nem nagyon erdekelte(m).
2016. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát nézd ez is ember és helyzetfüggő :O.. Meg kedv is.. Ez sok mindentől múlik, hogy mikor és mennyit ír :3.. Ha mindig ilyen keveset ír és így, akkor valószínűleg nagyon nem érdekled, de lehet, hogy csak rossz napja van és ezért nem tud komolyabban válaszolni neked :3

17F

2016. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 likebike ***** válasza:
Témafüggő.Pl suliban beszéltem valamiről egy osztálytársammal és akkor szóba hoztak egy olyan dolgot,amiről nem akarok beszélni.Egyből szótlan lettem és csak délután jött meg a kedvem,hogy beszéljek,pedig bőbeszédű vagyok.
2016. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
aham akkor lenyegeben leszar :D hat vhogy gondoltam..en am sem akartam tole semmi komolyat csak veletlenul azt lattam h cs-zik de kiderult h csak en neztem felre :')
2016. jún. 23. 21:28
 9/18 October15 ***** válasza:
70%
Kérdező: Eeeeeeesetleg az még nem ötlött a fejedbe, hogy nem minden érdekli ami téged igen?:D Hahó nem tudom, hogy hallottál-e már róla de ő egy fiú te meg lány.. tudod.. ő állva pisil te ülve, ő csak akkor vérzik ha megsérül. :P Semmi sem garantálja, hogy minden szavadon csüngeni fog. [Hmm lehet, hogy nem kislányoknak kellene a mikulással poénkodnom.. ez vajon még törvényes?XD]
2016. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

honnan tudod h kislany vagyok e meg? es ha igen akkor ennek mi koze a korhoz?

es igen de probaltam mar arra is kerdezni h ot mi erdekli..a valasza kedvtol fugg mondom ok..ezzel mit kezdejek? mert o magatol nem hoz fel temat igy nekem kellett..de ha vmi nem mukodik nem kell eroltetni :D

2016. jún. 23. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!