Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy híres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xtina... kérdése:

Szerelmes vagyok egy híres emberbe, és segítségre van szükségem. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve csillapíthatlan szerelmet érzek Ellie Goulding iránt. Mikor megismertem hozzá hasonló énekesnőt nem hallottam ezért hamar a kedvencem lett, de az életem enyhén félrecsuszott, megbuktam az iskolában, elvesztettem a barátaim a "családom"-ról meg ne is beszéljünk. Ő volt, és még most is az egyetlen személy, aki segít, aki erőt ad. Ezért szerelmes lettem belé. Nem bírtam a hangja és a gyönyörű mosolya nélkül élni, de ez nekem nem volt elég. Mindig megpróbáltam valahogy észrevetetni vele, hogy mennyire csodálom őt. Naponta írtam neki üzeneteket instagrammon, minden képen megjelelöltem, de soha nem jött össze. Decembet környékén a nevét 5-6 centiméteres betűkkel belevágtam a kezembr. Elküldtem neki... De ismét csak kudarc. Azóta folyamat a nevét vágom a kezembe, az emberek mindig megrémülnek, mikor meglátják a hegeket, vagy az épp friss vágásokat. Küldtek már pszichológushot. Mind azt mondta, hogy ez csak plátói rajongás.. De tudom, hogy ennél többről van szó. Már kezdek lelkileg kimerülni. Csak ő tud már nekem reményt és boldogságot adni... Szerintetek mit kellene tennem?

2016. júl. 7. 13:33
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én még Jason Deruloba vagyok szerelmes de tudom hogy semmi nem lehet köztünk.
2021. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Élsz meg?
2021. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!