Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti először csak a futó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti először csak a futó kalandot akartok, vagy már rögtön a hosszú párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi a kalandvágyam és hány xp-t ad érte a játék :S
2016. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 rofl


Inkább hosszút:)

2016. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most miért pontoztatok fel?._.

#2voltam

2016. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha lenyeli, akkor hosszút.
2016. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A "hosszú" is relatív. Tizenévesen ami 1 órás kalandon túl van, az már hosszú. Egy hétbe akár 3-4 hosszú kapcsolat is simán belefér :)
2016. júl. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lightwarrior válasza:
100%

Beállítottság kérdése. Én személy szerint rögtön a minél hosszabb távú kapcsolat lehetőségét kerestem. Nem tudom pontosan, hogy mikortól kezdtem egyre erősebben vágyni rá, hogy megtalálhassam azt, akit akár egy életen át szerethetek, talán 14 éves lehettem. Talán hamarabb is elkezdődött, de akkor még kevésbé lehetett kiforrott ez az érzés. A futó kalandok sosem érdekeltek.


De ezt azért nem nevezném megszokottnak. Sokan egész életükben a futó kalandokat hajszolják, mások fiatalabb korukban próbálják kiélni magukat, hogy aztán lenyugodván a komoly kapcsolatok felé forduljanak, megint mások nem igazán tudják mit keresnek, csak sodródnak, aztán pedig az egyik futó kalandjuk mély szerelemmé érik.


Mondhatni, hogy vannak tehát olyanok, akik rögtön az életük társát próbálják megtalálni, még ha ez a kisebbség is. Az ilyen embereknek nem ritkán elég magas elvárásaik vannak, éppen azért, hogy a létesítendő kapcsolatuk nagyobb eséllyel legyen hosszú távú. A megfelelő pár megtalálásához jó ön- és emberismeret kell, és persze szerencse is szükségeltetik.

2016. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fehérváripapa válasza:
Ezt a naiv kérdést.... aki előre eldönti mit akar, és nem a személyiséged és egyéb tulajdonságaid alapján fogalmazza meg mit is szeretne tőled az nem téged akar csak egy jó numerát vagy egy barátnőt, bármilyen is vagy....
2016. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!