Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menekültetek már bele rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menekültetek már bele rögtön egy új kapcsolatba hosszú, komoly kapcsolatot után?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége? Mit éreztetek? Tényleg ilyen könnyen túl lehet lépni?

2014. okt. 6. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:
* -ot
2014. okt. 6. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább szexkapcsolatba.

Vmiért úgy éreztem, hogy 4 év kötöttség után végre élni akarok. Mondjuk én már nem voltam szerelmes az akkori páromba, szóval nem volt nehéz túltenni magam rajta.

2014. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És tényleg ilyen egyszerűen túl is léptél ezzel egy 4 éves kapcsolaton? Ez számomra annyira furcsa, mégha nem is vagy szerelmes, de a szeretet még ott lehetett..Vagy tévedek? Nekem most ért véget ugyanilyen hosszú kapcsolatom és úgy érzem h képtelen lennék nyitni más felé, amíg nem hagyok előtte időt gyógyulni.
2014. okt. 6. 13:43
 4/6 anonim válasza:

Igen..

probaltam.. de aztan rajottem h nemjo massal.. es vissza mentem paromhoz mert rajottem csak ot szeretem es o is csak engem ..

es most varjuk elso gyermekunket aki kisfiu lesz es ha minden jol megy 4 het mulva mar foghatjuk a karjainkban! :)

2014. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen 3 év után szinte rögtön várakozás nélkül (sajnos elég gáz is volt a kapcsolat de ennek ellenére mégis éreztem valami szeretetet)

A kapcsolatnak igy teljesen vége lett, az új kapcsolat nagyon jó volt, nehezen léptem túl de sikerült (ehhez kellett nekem a másik) Azóta összeházasodtunk és gyereket várunk. Szerencsésen alakult.

2014. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 éves kapcsolatomnak lett vége márciusban, májusban már volt új párom. Nem menekültem bele, így alakult. Exemet már nem szerettem, számomra a szakítás megváltás volt, nem járt semmilyen fájdalommal, örültem, hogy vége. Nem kerestem párt ezután sem, jól elvoltam egyedül, de végül így alakult. Azóta is tart ez a kapcsolat, exemnek is van azóta valakije. Nálunk már rég nem volt szerelem, így persze, hogy könnyű túllépni.
2014. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!