Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem szeret? 15 L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret? 15 L

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt tettem fel egy kérdést a depressziós barátommal kapcsolatban, onnan lehetek ismerős. Már akinek.

Az a helyzet, hogy úgy érzem, nem érdeklem.

Nem beszélünk.

Kettesben semennyit, haverokkal pedig kerüli a hozzám való beszédet/nevem kiejtését...

Mintha megunt/utált volna.

A depressziójáról annyit, hogy elég komoly és oka is van rá szerintem, he has seen some weird shit.

Úgy érzem nem vagyok neki elég, és ő ezt tudja.

Bármennyire is szeretem és bármennyire is szeretnék segíteni, a "jobbulást" neki is akarnia kell

És ő azt hiszem nem akarja.


Lényeg a lényeg, nem tudom, mit mondjak neki.

Szakítsunk?

Nem bírom megtenni, két okból kifolyólag is: azt mondta, minden mindegy, csak maradjak vele. Hogy én tartom életben. 2. Magamnál százszor jobban szeretem.

Akkor viszont mit tegyek?

Írjam meg neki, hogy bánt, hogy úgy kezel, mint egy régi, elfeledett barátot?

Vagy még úgy sem..

Mit tegyek.


Nem bírom sokáig, már most olyan vagyok, mint egy zombi. Enni és aludni sem tudok. Nem olyan vicces ez a szerelem-dolog, mint amilyennek elsőre gondoltam.



2016. júl. 7. 16:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Dehogy tartok

Imádom, mikor úgy lereagálja valaki a dolgot, hogy azt sem tudja, mit reagál le

Szakítottunk, persze

Megbotránkoztam rajta...

Az egész

Hazugság volt.

Összetörte a szívem.


És igen, igazad van/volt(/lesz?). Most jobb?

2016. júl. 17. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!