Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye nem csesztem el semmit?

Ugye nem csesztem el semmit?

Figyelt kérdés

2 hónapja fogyizom, viszont tegnap este anyu csinált a többieknek szilvásgombócot.

Ma reggel ettem 5 db szilvásgombócot (mélyfagyasztott, egy gombóc kb. 4 cm átmérőjű, benne szilvával). Mennyi kcal lehetett? Reggel ettem, 7 órakor.


2012. márc. 23. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagy gond ha reggeli helyett etted egyszer elmegy:)
2012. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2 hónap alatt - 6-6,5 kg ment le (tudom ennek egy része béltartalom meg víz is) de láttam hogy zsírból is fogytam.

Ugye ez nem állítja meg a fogyim? Ezeket eszem:

reggeli általában tk kenyeres szendvics + sovány felvágott + zöldség, vagy kefir/natúr joghurt, zabkorpával néha, gyümölccsel zabkása, sovány tej. Vagy: kemény tojás (néha csak fehérje) + magvas zsemle.


2 db gyümiétkezésem van általában: tizi + uzsi. Ebéd: 2/3 rész zöldség/sali, 1/3 barnarizs vagy durumtészta, vagy kicsi köles, + sovány husi.


Vacsira tojásfehérje főzve, sovány felvágott, túró (sovány), husi, saláta, zöldségek, kefir/natúr joghurt megy. Kb. 1,5 hete nem "csaltam" még egy szelet csokit se ettem, de régi kedvencem kiskoromból a szilvásgombóc... azért nem tegnap este ettem mert este tényleg nem akarok... és gondoltam ha reggel eszem biztos "ledolgozom"


Hány kcal lehetett ez az 5 db gombóc

és ugye nem rontottam el vele semmit? Tízóraim gyümölcs lesz, ebédem barnarizs + husi + sali, vacsira pedig zöldségköretet, párolt zöldséget, túrót, ha marad husi azt is tervezek. uzsi: gyümölcs vagy natúr joghurt.


Nagy baj történt?

2012. márc. 23. 09:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja igen, reggelit nem ettem: a szilvásgombocót + 1 almát is ettem hozzá, reggelire. A barnakenyeres szendót nem aakrtam már megenni:/ meg reggel annyira étvágyam sincs és sok lett volna, de úgy megkívántam a gombócot...


hány kcal lehetett?

2012. márc. 23. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, semmi bajod nem lesz tőle, nem rontottál el semmit. Egészségedre. (Amit leírtál, hogy miket szoktál enni, szerintem nagyon jó, belefér a gombóc is néha.)
2012. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 5-600 kalória lehet.

Attól ,hogy egyszer "bűnözöl" még nem lesz semmi baj. Csak ugye az ilyen bűnözésekkel előfordulhat az,hogy elbízza magát az ember. Legközelebb becsúszik egy kis somlói galuska -mondván,hogy a múltkori szilvás gombóccal sem ártottam túl nagyot a fogyókúrának- ,és ha nem figyelsz oda ez szokássá válhat. Persze néha nem baj,ha megkívánsz valamit,ami nem a diétába illő,és mégis eszel belőle,csak arra vigyázz,hogy ez tényleg csak néha forduljon elő.


Egyébként pedig gratulálok a fogyásodhoz,nagyon szép eredmény. További sikereket kívánok Neked! :)


27/N

2012. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tetro ***** válasza:
A fogyókúra nem egy előre megírt játékprogram, ahol ha hibázol game over. De naponta 15 ilyen kérdés van. Tényleg komolyan gondoljátok ezeket?
2012. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!