Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnő vagy barátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő vagy barátok?

Figyelt kérdés

Több szabadidőre van szüksége azt mondja... Nincs elég ideje önmagára, meg a barátaira, véleményt kérek tőletek erről...

Nekem az lenne a véleményem hogy ha valakik egybe tartoznak együtt döntenek és nem onfejuskodnek és nem részesíti az egyik fél a haverokat nagyobb előnyben!... Mert az már kész ha a "haverok" is bele pofaznak a kapcsolatba... Szerintem... Mert hogy papucs a gyerek csak azért mert eljar a csaj után majdnem napi szinten...



2016. júl. 8. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
most mi a bajod?
2016. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek nagyon ki vagyok akadva, az hogy a barátok inkább a barátaival van mint velem... Kezdem úgy érezni hogy nem szeret, mondani mondja hogy szeret de nem érzem úgy... És hát a kérdésem az hogy szerintetek a barátoknak mennyi beleszolasuk "lehet/van" egy kapcsolatban.... Szerintem ha ki akar menni haverokkal akkor annak nem úgy kéne lenni h na megyek ki szia hanem esetleg az én véleményem?! Az miért nem érdekli.... Vagy ha megbeszeljuk h kijon elem az állomásra egy hosszú nap után, mikor már 3napja nem találkoztunk, közli velem az utolsó pillanatban hogy hívták ki haverokbugy hogy ki ment velük...
2016. júl. 8. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg elég gáz... beszéld meg vele, hogy neked ez nagyon nem jön be, és hogy szerinted ez így nincs rendben.
2016. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zedricht ***** válasza:
Túlreagálod, nem kell hogy minden nap együtt legyetek, örülj hogy van a haverjaival is. Nem vagytok összenőve.
2016. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már.. De ugye normális az hogy első a parotok aztán a barátok nem? Mert vannak ilyen hülye kijelentések szingliktol hogy elsők a barátok... Bla bla
2016. júl. 8. 16:08
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem az... Azzal nincs bajom ha velük van, de azért az a bizonyos fontossági sorrend azért na.... Én ha terveznék vele a hétvégére csak annyit mond hogy még meglássa.. Ha haverok akkor rögtön ugrik...és Egy évvel ezelőtt még mindent megtett értem és inkább velem volt
2016. júl. 8. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen pasim lenne, dobnám seperc alatt!

Mi az, hogy ki akarod sajátítani? Van saját élete, és nem te döntöd el, hogy hol, és mikor találkozzon a barátaival. Lehet, hogy neked nincsenek, és ezért kullancskodsz szerencsétlen barátnőd nyakán, de azért ez már sok!

Hagyj neki teret, és ne csimpaszkodj rajta!

2016. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!